کد خبر: ۳۰۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
در پی شرایط نامساعد جوی
آراس- فرماندار ایذه با اشاره به آماده باش دستگاه های امدادی و خدماتی این شهرستان گفت: باتوجه به اعلام شرایط بحرانی بخشداران برای تخلیه خانه های روستایی ناامن در مجاورت کانال ها اقدام لازم را انجام دادند.
 مصطفی سمالی   با اشاره به اعلام شرایط بحرانی از سوی اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان افزود: به علت بارش های فراگیر و احتمال وقوع سیل، کلیه نیروها و تجهیزات شهرستان ایذه تا اعلام ستاد مدیریت بحران این شهرستان در حال آماده باش کامل قرار گرفتند.
وی با اشاره به خطرات احتمالی درباره روستاهای در مجاورت رودخانه و کانال ها، عنوان کرد: :بخشداران ایذه نسبت به اطلاع رسانی و پیگیری برای تخلیه خانه های روستایی ناامن و در مجاورت کانال ها و رودخانه ها اقدام لازم را انجام داده اند.
مدیر ستاد مدیریت بحران شهرستان ایذه با اشاره به بارندگی های چند هفته اخیر و بالا آمدن سطح آب دریاچه کارون 3، افزود: احتمال رها سازی بخشی از آب پشت سد کارون3 وجود داشته که این ستاد اطلاع رسانی و اقدامات لازم برای جمع آوری تاسیسات در حریم رودخانه کارون در بخش سوسن را انجام‌ داده است.
شهرستان ایذه در شمال شرقی خوزستان دارای سه بخش مرکزی، دهدز و سوسن می باشد که رودخانه کارون از میان دو بخش سوسن، دهدز و مرکزی عبور می‌کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار