کد خبر: ۳۰۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۸ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۷
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:
نظری گفت: با راه اندازی این شرکت خدماتی صنعتگران با ایجاد تعامل با آن می توانند مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی خود را برطرف کنند.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان کرد: ایجاد یک شرکت خدماتی برای بررسی مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی خوزستان ضروری است.

به گزارش ایرنا امیر حسین نظری روز شنبه در نشست بررسی مشکلات شهرک های صنعتی خوزستان در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: با راه اندازی این شرکت ها و با همکاری شرکت شهرک های صنعتی می توان مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی و شناسایی و در صورت نیاز برای تامین اعتبارات اقدامات لازم شود.

وی گفت: با راه اندازی این شرکت خدماتی صنعتگران با ایجاد تعامل با آن می توانند مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی خود را برطرف کنند. 

وی صادرات محصولات صنعتی را مهم ترین رکن بخش تولید دانست و افزود: واحدهای صنعتی باید برای رونق هر چه بیشتر بخش تولید به بحث صادرات ورود کنند و با توجه به اینکه عراق هم مرز خوزستان است تولید کنندگان این استان می توانند از ظرفیت عراق استفاده کنند.

وی گفت: شهرک صنعتی شماره 2 اهواز با مشکلاتی روبه رو است که با توجه به توانایی بالای این شهرک و واحدهای صنعتی توانمندی که در آن، باید هر چه سریع تر این مشکلات برطرف شود.

نظری افزود: برای راه اندازی واحدهای صنعتی در مجموعه این شهرک صنعتی هزینه بالایی صرف شده و درست نیست که مشکلات نه چندان بزرگ باعث غیر فعال شدن واحدهای تولیدی این شهرک شود.

وی بر مشارکت هر چه بیشتر صنعتگران با این سازمان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد.

درخوزستان 71 شهرک و ناحیه صنعتی فعال وجود دارد که بیش از 20 هزار نفر در این واحدهای صنعتی مشغول به کار هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار