کد خبر: ۳۰۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۷
آراس - استاندار خوزستان در پیامی درگذشت عالم ربانی روحانی مبارز آیت الله سید مرتضی مروج پدر شهید سید عبدالله مروج و یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
 به گزارش آراس: عالم ربانی آیت الله سید مرتضی مروج پدر شهید سید عبدالله مروج، یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) و از روحانیون برجسته شهر ترکالکی گتوند جمعه شب در بیمارستان آیت الله نبوی دزفول دارفانی را وداع گفت.
استاندار خوزستان در پیامی به مناسبت درگذشت این روحانی عنوان کرد: درگذشت عالم ربانی و بزرگوار مرحوم آیت الله سید مرتضی مروج موجب تاثر و تالم اینجانب شد؛ این مرد وارسته در طول عمر با عزت و پربار خویش با نیک نامی و مردم داری منشا اثرات و خدمات فراوان بودند.
در پیام غلامرضا شریعتی آمده است: از درگاه خداوند متعال برای روح آن مرحوم علو درجات الهی و محشور شدن با فرزند شهیدش سید عبدالله مروج را مسئلت نموده و برای بیت شریف آن عالم بزرگوار صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم. 
به گزارش ایرنا مرحوم آیت الله سید مرتضی مروج در سال 1307 متولد شد و سرانجام پس از فعالیت های متعدد در حوزه های مختلف مذهبی، اجتماعی و دیگر حوزه ها در سن 90 سالگی به فرزند شهیدش پیوست.
مردم شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان 349 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، همچنین این شهرستان میزبان پیکر مطهر11 شهید گمنام است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار