کد خبر: ۳۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
دکتر منصور آرزومند معاون درمان مدیریت درمان خوزستان در مراسم تودیع و معارفه رئیس درمانگاه شهدای سوسنگرد گفت :
مراسم تودیع و معارفه سرپرست درمانگاه شهدای سوسنگرد برگزار شد .
 به گزارش آراس از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان :مراسم تودیع و معارفه سرپرست درمانگاه شهدای سوسنگرد  برگزار شد .
در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر صادق جلیلی  مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان  ، دکتر بختیار شهنی زاده عمادی  به عنوان سرپرست جدید درمانگاه شهدای سوسنگرد  منصوب و از تلاشهای دکتر حیدر سواری سرپرست پیشین این مرکز تشکر و قدردانی شد.
این مراسم صبح روز گذشته با حضور دکتر منصور آرزومند معاون درمان مدیریت درمان خوزستان و دکتر صمیمی  مشاور مدیر درمان و جمعی از کارکنان در درمانگاه شهدای سوسنگرد برگزار شد . دکتر منصور آرزومند معاون درمان مدیریت درمان خوزستان طی سخنانی گفت :  با توجه  به تعهد سازمان تامین اجتماعی  نسبت به ارائه خدمات رایگان به همه ی اقشار مردم و نیز خوب بودن این ویژگی و آسایشی که برای  بیمه شدگان به همراه دارد ، تعداد مراجعه کنندگان درمانگاهها و بیمارستانها را افزایش داده و خدماتی که ارائه میشود بیمه شدگان از آرامشی خاصی برخوردار هستند .  وی افزود : ‌کاهش فاصله هزینه ها و عملکرد و رعایت دقیق قوانین از اهم اولویت های جدید برنامه کاری و راهبردی در حوزه درمان استان است. معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان همچنین بر مشارکت فعالانه، خلاقانه و دلسوزانه کلیه کارکنان تاکید و ابراز امیدواری کرد ، با همکاری ، تعامل و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات درمانی ارایه شده به بیمه شدگان و بیماران در سطح مراکز درمانی تابعه باشیم. دکتر آرزو مند در ادامه افزود : سازمان تامین اجتماعی تنها سازمانی است که هم درآمد دارد و هم خدمات می دهد ، عملا کل منابع خودش را تامین می کند و از دولت و یا جاهای دیگری بودجه نمی گیرد  وی تصریح کرد برای چهل و دو میلیون تحت پوشش در این حوزه ، دولت هیچگونه کمکی به سازمان نمی کند . پس ما به عنوان عضوی از این سازمان بایستی تمام تلاشمان را جهت صیانت از اموال سازمان داشته باشیم و با مدیریت هزینه ها از حدر رفت امانت بیمه شدها جلوگیری کنیم . معاون درمان تامین اجتماعی خوزستان  افزود : وضعیت اقتصادی همه مردم سخت شده و کل منابع سازمان از همین حق بیمه هاست و با توجه به شرایط اقتصادی کارخانه ها و شرکت که حق بیمه آن ها را پرداخت می کنند ، قسمتی از منابع اصلی مباشد ، باید طوری عمل کنیم که صندوق سازمان بتواند به تعهدات خود عمل کند . وی در مورد سرپرست جدید افزود : آقای دکتر بختیار شهنی زاده عمادی  که از دندانپزشکان با سابقه و خوش نام سازمان است با توجه به تجربه زیادی که دارند ، بعنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی میگردد از پرسنل این مرکز تقاضا دارم به ایشان همانند زمان ریاست دکتر سواری  همکاری خوبی داشته باشند .
دکتر حیدر سواری  ضمن تشکر از حضور مسئولین ضمن تشکر از پرسنل گفت: در این مدت ٢ سال حضور در این مرکز ،  همکاری و همدلی کارکنان بسیار زیاد بود و اگر یاری و همت کارکنان نبود شاید به این مهم یعنی رضایت بیمه شده ها از خدمات تامین اجتماعی حاصل نمی شد . وی افزود از همه پزشکان و پرسنل شاغل که در این مدت به بنده کمک کردند ، تقدیر و تشکر می کنم و برای آقای دکتر شهنی زاده آرزوی موفقیت دارم  . 
دکتر شهنی زاده نیز در این مراسم گفت : از اینکه مدیر درمان و معاون درمان به اینجانب اعتماد کردند و سرپرستی شهر محروم سوسنگرد را به اینجانب واگذار کردند ، تقدیر و تشکر میکنم وی ابراز امیدواری کرد با حمایت مدیریت درمان استان و همکاری و همیاری کارکنان درمانگاه  بتوانیم اهداف متعالی سازمان را برای رضایت مردم محروم این شهر متجلی کنیم .
در پایان این مراسم حکم احاله سرپرستی درمانگاه شهدای سوسنگرد  به  دکتر بختیار شهنی زاده عمادی   اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر حیدر سواری  تشکر و قدردانی شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار