کد خبر: ۳۰۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۱ - ۱۵ دی ۱۳۹۷
اخیرا آقای کهرام تحت عنوان رییس ستاد انتخاباتی سال ۹۶ آقای روحانی، در بیانیه ای در باب شرایط مدیریتی و دولت در استان خوزستان مواردی را عنوان داشته اند، قصد نویسنده مطلب ذیل، آنست که مستندا به بعضی از آنها پاسخ و در یک رویکرد تطبیقی-تحلیلی به بررسی صحت و سقم ادعاهای مطرح شده توسط ایشان بپردازد.
اخیرا آقای کهرام تحت عنوان رییس ستاد انتخاباتی سال ۹۶ آقای روحانی، در بیانیه ای در باب شرایط مدیریتی و دولت در استان خوزستان مواردی را عنوان داشته اند، قصد نویسنده مطلب ذیل، آنست که مستندا به بعضی از آنها پاسخ و در یک رویکرد تطبیقی-تحلیلی به بررسی صحت و سقم ادعاهای مطرح شده توسط ایشان بپردازد.

عادل کریمی- بخش اول

۱- " ضعف مسئولان دولتی زمینه را برای روی کار آمدن برخی افراد منفعت طلب در پست های کلیدی فراهم آورده است"

جناب آقای کهرام، برای بررسی ادعای فوق تنها به ذکر مصادیقی چند می پردازم، همگان مستحضر هستیم فرماندار نماینده حاکمیت و دولت در هر شهرستان و به نوعی کلیدی ترین و حساس ترین جایگاه سیاسی-اجرایی در منطقه مورد نظر می باشد و تمامی امور در شهرستان در هماهنگی با نماینده عالی دولت(فرماندار) انجام می پذیرد.
از آغاز پذیرش مسئولیت شریعتی به عنوان استاندار خوزستان و مدتی کوتاه بعد از آن، آقای شهاب رزمی به عنوان مدیر کل روابط عمومی و سپس به عنوان مدیر کل حقوقی، بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری خوزستان منصوب شدند. ایشان در زمان حضور شما در کسوت نمایندگی و در مجلس ششم شورای اسلامی، رییس دفتر حضرتعالی، کلیدی ترین و نزدیک ترین فرد به شما تا کنون بوده است. قطعا شما به حوزه وظایف بازرسی واقف و از میزان تاثیر، کلیدی و حساس بودن آن مطلع می باشید.

آقای محمد نجاتی پور در انتخابات سال ۹۶ توسط شما به ریاست ستاد انتخاباتی آقای روحانی در شهرستان ایذه منصوب شدند و سپس توسط شریعتی به عنوان نماینده دولت در استان خوزستان به منصب کلیدی و حساس فرمانداری باغملک نائل آمدند.

آقای مرادعلی سعیدی پور از اعضای ستاد مرکزی روحانی(۹۶)  و منصوب توسط شما، ابتدائا به عنوان بخشدار هفتگل و بعد از آن به فرمانداری اندیکا رفتند و در حال انجام وظیفه به عنوان نماینده دولت در آن منطقه می باشند.

آقای سعید رضوانی مسئول ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات سال ۹۶ آقای روحانی و منصوبِ شما، با توصیه و حمایت حضرتعالی به اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان عزیمت نمودند.

آقای زین العابدین موسوی و از عناصر ستاد مرکزی آقای روحانی در مرکز و شمال خوزستان در سال ۹۶، با حمایت و توصیه شما که مستندات آن موجود است، توسط نماینده عالی دولت در استان خوزستان به عنوان فرماندار آبادان منصوب شدند.

چندین مورد دیگر را میتوان نام برد که سابقه همکاری و دوستی ۱۵ تا ۲۰ ساله با شما دارند و در ستاد سال ۹۶ در کنار شما و در نقاط مختلف استان خوزستان و در ستادهای مرکزی آقای روحانی فعالیت گسترده و موثر داشتند، قبل و عمدتا بعد از آن به سمت های کلیدی و حساس توسط دولت گمارده شده اند.

به نظر میرسد این ادعای شما مبنی بر حضور افراد منفعت طلب در پست های کلیدی در استان خوزستان با احکام، توصیه ها و حمایت های صادره توسط حضرتعالی منافات دارد و نشان می دهد شما در طرح ادعای خود غیر واقعی و شتابزده عمل نموده اید، که اگر چنین بود، چرا برای چنین افرادی حکم صادر و در دفتر نمایندگی و حلقه نزدیک خود به آنان مسئولیت محول نمودید و با حمایت اکید سبب انتصاب آنها توسط دولت و نماینده عالی آن در استان خوزستان در پست های کلیدی و حساس شدید؟؟

آقای کهرام باور بفرمایید، با تمامی احترامی که برایتان قائلم، این ادعای شما بیشتر به "یک بام و دو هوا کردن" و عملکرد با "استانداردهای دو گانه" میماند، یا در احکام و توصیه های خود اشتباه کرده اید و یا در رفتار خود با دولت در استان خوزستان صادقانه عمل نمی کنید. کدام یک؟

قضاوت در این بخش را، به مخاطبان و حامیان دولت در استان خوزستان واگذار می کنم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار