کد خبر: ۲۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷
سرپرست استانداری تهران گفت: متوسط سرانه دانش آموزی نشان می دهد که از محروم ترین استان ها هستیم. به عنوان نمونه هنوز مدارس دو شیفته در استان تهران وجود دارد و اکنون حدود ۳۲ هزار کلاس درس مورد نیاز استان است تا کمبودها جبران شود.
به گزارش  آراس، شکراله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران در نشست کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی استان تهران مشترک با کمیته شهرستان ورامین گفت: برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید کمیته تخصصی در شهرستان تشکیل شود و موارد مقابله را مورد بررسی و واکاوی قرار دهیم.

وی افزود: طرحی نیاز است تا از طریق کمیته تخصصی تهیه شده و به کارگروه اجتماعی استان تهران ارسال شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

سرپرست استانداری تهران با بیان اینکه امسال اعتبارات خوبی برای مقابله با آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شده است تصریح کرد: با مشارکت عوامل مقابله با آسیب ها امیدواریم شاهد کاهش آسیب ها در سطح استان باشیم.

حسن بیگی عنوان کرد: استان تهران در بسیاری از بخش هااز محروم ترین استان های کشور است که به عنوان نمونه در برخی از شهرستان ها با جمعیت ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر هنوز فاقد تخت بیمارستانی اند و در برخی شهرستان ها فقط بخش خصوصی است که در این رابطه کلینیک و درمانگاه هایی راه اندازی کرده است.

وی افزود: متوسط سرانه دانش آموزی نشان می دهد که از محروم ترین استان ها هستیم به عنوان نمونه هنوز مدارس دو شیفته در استان تهران وجود دارد و حدود ۳۲ هزار کلاس درس مورد نیاز استان است تا کمبودها جبران شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار