کد خبر: ۲۹۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۵ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: حضور در نمایشگاه ها نماد بارز اعتقاد و باور شرکت ها نسبت به وزن و عیار خود در چرخه رقابت اقتصادی و ثابت قدمی در مسیر توسعه محوری است که انتخاب کرده اند.
به گزارش آراس از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، اخلاق محمدیان در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی، مهندسی استان اظهار کرد: نمایشگاه ها بستر مناسبی برای تبادل تجارب، انتقال دانش، هم افزایی بیشتر بین واحدهای صنعتی و معرفی دستاوردهای آنان به بازارهای جدید است. 

وی با اشاره به حضور 170 واحد در این نمایشگاه عنوان کرد: این واحدها در زمینه خدمات فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، سلولزی، شیمیایی، غذایی، فلزی، کانی غیر فلزی، نساجی و ... فعالیت می کنند.

محمدیان ادامه داد: با توجه به اینکه صنعت ارتباط تنگاتنگی با تکنولوژی و علم دارد و در واقع زیربنای صنعت، علم است و اگر واحدهای صنعتی خود را با تکنولوژی های روز همسو نسازند از چرخه رقابت حذف خواهند شد ۴ دوره آموزشی در زمینه بازاریابی و نوسانات بازار و روانشناسی فروش نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان یادآور شد: در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط نمایشگاه امسال بصورت کاملاً رایگان برگزار شده است  و واحدهای صنعتی هیچگونه هزینه ای بابت اجاره غرفه متحمل نشده اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار