کد خبر: ۲۹۶۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۱۰ آذر ۱۳۹۷
دومین همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه خوزستان همزمان با مناطق مخابراتی سرتاسر کشور صبح جمعه 9 آذر ماه با حضور پرشور کارکنان(شاغل و بازنشسته) با شعار " ارتباطی فراگیر " در بوستان مخابرات منطقه خوزستان برگزار شد .
به گزارش آراس از روابط عمومی مخابرات‌ منطقه خوزستان، درآستانه هفته وحدت با پیام "ارتباطی فراگیر" جمعه 9 آذر ماه 97 دومین همایش پیاده روی خانوادگی مخابرات منطقه خوزستان با حضور تعداد قابل توجهی از مدیران و کارکنان ( شاغل و بازنشسته ) برگزار شد.

در آغاز این همایش ، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان ضمن خوشامدگویی به حاضرین از حضور ارزشمند همکاران و خانواده محترمشان در دومین همایش پیاده روی خانوادگی مخابرات ایران منطقه خوزستان تشکر نمودند .در این همایش پس از اجرای حرکات ورزشی و پیاده روی در مسیر بوستان مخابرات منطقه خوزستان فلاح زاده در سخنانی کوتاه خبر داد : توسعه امکانات ورزشی و ایجاد فضاهای جدید در برنامه مدیریت این منطقه  مدنظر است و به زودی مجموعه ورزشی، زمین فوتبال و استخر مجدداً مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

 در ادامه وی از کسانی که در برگزاری اربعین حسینی  و خدمت رسانی به زوار آقا ابا عبدالله الحسین (ع) در مرزهای شلمچه و چذابه حضور فعال داشته اند با اهدائ لوحی با امضای سید مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان این همایش جوایزی به قید قرعه شامل ۵ عدد دوچرخه، ۲۰ جایزه 2000,000میلیون ریالی و ۳۰ جایزه 1,000,000 میلیون ریالی به شرکت کنندگان اهدا شد.

شایان ذکر است اولین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات منطقه خوزستان، ۲۰ اردیبهشت ۹۷ به مناسبت هفته جهانی ارتباطات و هماهنگ با شهرهای مختلف با استقبال کارکنان و خانواده های آنان در پارک ساحلی کیانپارس برگزار شد.

دومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات مناطق سراسرکشور

دومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات مناطق سراسرکشور

دومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات مناطق سراسرکشور

دومین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات مناطق سراسرکشور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار