کد خبر: ۲۹۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ - ۲۹ آبان ۱۳۹۷
فرماندار اهواز با بیان اینکه حقوق کارگران گروه ملی فولاد ایران تا ۱۰روز آینده پرداخت می شود گفت: معوق مطالبات کارگران نیز که ۲ماه است تا دی ماه امسال پرداخت می شود.
به گزارش آراس از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران که با حضور مدیریت شرکت و جمعی از مسئولین شهرستان اهواز در سالن جلسات این شرکت برگزار شد،اظهارکرد: کارگران با مدیریت شرکت همکاری لازم را داشته باشند تا شرکت بتواند روند تولید خود را ادامه دهد،تا با تولید هم مطالبات کارگران پرداخت شود و هم مشکلات شرکت رفع شود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان اهواز گفت مجوز فروش خارج از بورس نیز گرفته شده است ودر حال حاضر ۳۰هزارتن محصول در کف کارخانه وجود دارد.
وی افزود:تا زمانی که در شرکت تولید صورت نگیرد رفع مشکلات آن امکان پذیر نیست وحضور كارگران عزيز دركارخانه و به حركت درآوردن چرخ توليد ميتواند كارخانه را از بحران نجات دهد.

عالمی نیسی با بیان اینکه این شرکت در ۲ ماه توانست ۳۰ هزارتن محصول تولید کند،افزود: این روند تولید باید ادامه دارد باشد تا نتیجه دهد.

وی در پایان در خصوص مطالبات بازنشستگان این شرکت گفت:مدیریت شرکت در تلاش است تا مطالبات آنان را در دی ماه پرداخت کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در‌‌ ادامه نیز جلسه بررسی مسایل و مشکلات به ریاست جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز و با حضور محمد پور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ، کریم یاوری  مدیر کل بیمه بیکاری و حمایت و پایداری از مشاغل به عنوان نماینده وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،هیات اعزامی ازوزارت تعاون، مدیریت شرکت و جمعی از مسئولین شهرستان اهواز برگزار شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار