کد خبر: ۲۹۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۲۷ آبان ۱۳۹۷
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: ملاشیه طرح تفصیلی ندارد اما به دستور استانداربرای ارائه خدمات ازجمله آسفالت خیابان ها باید ابتدا زیرساخت ها از جمله شبکه فاضلاب اجرا شود
جلسه بررسی مسایل و مشکلات آب و فاضلاب منطقه ملاشیه اهواز پیرو بازدید سرزده دکتر شریعتی استاندار خوزستان از این منطقه به ریاست علی بویری معاون برنامه ریزی فرمانداراهواز و با حضور فردوس کریمی مدیر عامل شرکت آبفا اهواز و جمعی از مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مشکلات آب و فاضلاب منطقه ملاشیه اهواز مورد بررسی قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز علی بویری معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز در این جلسه همکاری و نقش اهالی ملاشیه در رفع مشکلات این منطقه را تاثیرگذار خواند و گفت: شورای معتمدین ملاشیه اهواز با هماهنگی فرمانداری و دفتر تسهیلگری جهت پیگیری و رفع مشکلات آب و فاضلاب و دیگر مشکلات این منطقه تشکیل می شود.
 
وی افزود:پس از تشکیل شورای معتمدین، لیست خانوارها برای مشارکت در اعطای انشعابات و ارائه دیگر خدمات تهیه شود. 
 
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: ملاشیه طرح تفصیلی ندارد اما به دستور استانداربرای ارائه خدمات ازجمله  آسفالت خیابان ها باید ابتدا زیرساخت ها از جمله شبکه فاضلاب اجرا شود و پس از آن معابر و خیابان ها آسفالت شوند و در اجرای پروژها نقش و همکاری مردم بسیار مهم است.
 
مشکلات آب و فاضلاب منطقه ملاشیه اهواز مورد بررسی قرار گرفت

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: محدوده مسکونی منطقه ملاشیه باید مشخص شود و بی رویه گسترش نیابد و معتمدین با همکاری شهرداری از ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری کنند.
بویری در پایان از شرکت آبفا اهواز درخواست کرد،سریعتر پیمانکار اجرای شبکه فاضلاب تعدادی از خیابان هایی که معین شده اند را مشخص کند و شروع بکار کنند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در این جلسه رفع مشکلات آب و فاضلاب برخی از خیابان ها در دستور کار قرار گرفت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار