کد خبر: ۲۹۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۴ - ۲۶ آبان ۱۳۹۷
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در آیین افتتاح ۴ باب واحد آموزشی در ماهشهر:
سعید رضوانی گفت: استان خوزستان پس از تهران رتبه دوم کشوری را در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز دارد‌.
استان خوزستان دارای رتبه دوم کشور در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: استان خوزستان پس از تهران رتبه دوم کشوری را در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز دارد‌.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سعید رضوانی پیش از ظهر امروز شنبه ۲۶ آبان ماه ۹۷ در آیین افتتاح مدرسه خیرساز ایران زری در شهرستان ماهشهر اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز خوزستانی همواره یار و یاور آموزش  پرورش در امر بهبود شاخص های فضاهای آموزشی بوده اند.


وی افزود: مشارکت بالای خیرین مدرسه ساز خوزستانی سبب ارتقای رتبه استان در امر جذب مشارکت های مردمی در سطح کشور شده است.


مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با اظهار اینکه آموزش و پرورش خوزستان اقدامات خوبی در سال جاری در دست اجرا دارد؛ توضیح داد: ۱ هزار و ۵۰۰ دانش آموز بازمانده از تحصیل خوزستانی به چرخه تعلیم و تربیت بازگشتند.


رضوانی ادامه داد: طرح بورس تحصیلی ۱ هزار دانش آموز مناطق کم برخودار خوزستانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در سال جاری کلید خواهد خورد. امیدواریم خیرین مدرسه ساز همچون گذشته در اجرای این طرح نیز یاور آموزش و پرورش و استانداری خوزستان باشند.


وی در پایان گفت: استانداری خوزستان و در راس آن استاندار خوزستان با تمام توان در کنار آموزش و پرورش خواهد بود تا شاهد ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی دانش آموزان عزیز خوزستان باشیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار