کد خبر: ۲۹۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۹ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
جلسه بررسی اجرای طرح های مشارکتی و جذب سرمایه گذاران در پیشرفت پروژه های شهری ، روز گذشته به مدیریت شهردار اهواز در منطقه سه برگزار شد.
 جلسه بررسی اجرای طرح های مشارکتی و جذب سرمایه گذاران در پیشرفت پروژه های شهری ، روز گذشته به مدیریت شهردار اهواز در منطقه سه برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه منصور کتانباف شهردار اهواز در این جلسه با تأکید بر نقش بخش خصوصی و بهره گیری از ظرفیت مشارکت سرمایه گذاران در رونق شهر گفت: تجربه نشان داده است که با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تعامل شهرداری و ایشان، طرح های عمرانی و رفاهی که برای آبادانی شهر در برنامه ریزی شهری شهرداری قرار گرفته است توسط آنها صورت پذیرد و هزینه های پروژه ها، صرف سایر خدمات زیرساختی در شهر و برای توسعه شهری می شود.

وی اذعان کرد: جذب سرمایه گذار اجرایی و فعالیت بخش خصوصی برای پیشرفت شهرها، امری اجتناب ناپذیر است چرا که مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه ها باعث خواهد شد تا زمان بهره برداری آنها کاهش یابد و شهروندان در کمترین زمان ممکن از خدمات پروژه اجرا شده بهره مند شوند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران شهرداری اهواز به میزبانی منطقه سه شهرداری برگزار شد، چندین طرح پیشنهادی این منطقه از جمله مشارکت بخش خصوصی در ساماندهی ورودی های شهر از سمت این منطقه، ادامه و توسعه پارک ولایت، احداث فضای سبز جدید در کاربری های مربوطه و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با نظریه و دستور کار شهردار اهواز مقرر شد پس از بررسی اصولی و فنی طرح های پیشنهادی توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز و پیگیری های حقوقی آن و آماده شدن طرح ها بصورت لایحه و پس از انجام مراحل قانونی با حمایت های شورای اسلامی شهر اهواز اجرائی شوند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار