کد خبر: ۲۹۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
جلسه بررسی اجرای طرح های مشارکتی و جذب سرمایه گذاران در پیشرفت پروژه های شهری ، روز گذشته به مدیریت شهردار اهواز در منطقه سه برگزار شد.
به گزارش آراس، منصور کتانباف شهردار اهواز در این جلسه با تأکید بر نقش بخش خصوصی و بهره گیری از ظرفیت مشارکت سرمایه گذاران در رونق شهر گفت: تجربه نشان داده است که با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تعامل شهرداری و ایشان، طرح های عمرانی و رفاهی که برای آبادانی شهر در برنامه ریزی شهری شهرداری قرار گرفته است توسط آنها صورت پذیرد و هزینه های پروژه ها، صرف سایر خدمات زیرساختی در شهر و برای توسعه شهری می شود.

وی اذعان کرد: جذب سرمایه گذار اجرایی و فعالیت بخش خصوصی برای پیشرفت شهرها، امری اجتناب ناپذیر است چرا که مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه ها باعث خواهد شد تا زمان بهره برداری آنها کاهش یابد و شهروندان در کمترین زمان ممکن از خدمات پروژه اجرا شده بهره مند شوند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران شهرداری اهواز به میزبانی منطقه سه شهرداری برگزار شد، چندین طرح پیشنهادی این منطقه از جمله مشارکت بخش خصوصی در ساماندهی ورودی های شهر از سمت این منطقه، ادامه و توسعه پارک ولایت، احداث فضای سبز جدید در کاربری های مربوطه و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با نظریه و دستور کار شهردار اهواز مقرر شد پس از بررسی اصولی و فنی طرح های پیشنهادی توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز و پیگیری های حقوقی آن و آماده شدن طرح ها بصورت لایحه و پس از انجام مراحل قانونی با حمایت های شورای اسلامی شهر اهواز اجرائی شوند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار