کد خبر: ۲۹۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
هیاهو برای هیچ:
آنچه از سوی بعضی رسانه ها در تخریب چهره ای صالح و پر توان آمده، چیزی جز بر عکس نمایی قضایا نیست. سهم خواهی هایی که صورت گرفته و اکنون به کسی که سهمی ندارد حمله می شود.
آراس، عمار صالحی نوشت: دفاع از بدیهیات دفاع سختی است. مثل این است که بخواهم روز را تشریح کنیم. مسلم است به گمراهی دچار می شویم. 

قضیه هادی قنوات هم چنین است، که سهمی برای او قائل نشدند، امروزه کسانی که سهم برده اند به او حمله می کنند. زیرا مانع و همراه کسانی نیست که سهم خواهی کرده اند و اکنون به دنبال استیضاح هستند.

ما در این مورد بحث های فراوانی می توانیم بکنیم اما هیچ بحثی به اندازه آگاهی داشتن و مستندات فایده ندارد. آنچه امروزه می تواند سپری فولادی برای قنوات باشد، مستندات او هستند. کدام سهم به قنوات رسیده است؟ 

در برابر این همه سهم خواهی هایی که شوراییان کرده اند، کدام سهم به قنوات تعلق گرفته است؟ در حالی که قوی ترین حامی کتانباف در این هیاهوهای پوچ، بجز او کسی نیست.

آیا واقعا این همه هیاهو برای هیچ، انگیزه ای بارز از بی گناهی و سلامت نماینده ای نیست که سهمی از این خان بزرگ نبرده است؟ و بی گناه به آتش تهمت سودجویان صبورانه و پا برجا بر سر موضع خود مانده است؟

آنچه باید به دیده تحقیق بنگریم این است که اگر قنوات نیز سهم خواهی می کرد و امروزه همراه با خیل یورش بران به جریان استیضاح وارد می شد هرگز این همه ترکش را به جان نمی خرید.

اما همیشه حقیقت برهنه است و تلخ و دروغ در پوششی زیبا آراسته است، برای کسانی که همواره با هوچیان همراه هست. آنچه که قنوات نکرد و دستش را آلوده نکرد، و من بعد از اینچنین خواهد بود.

و دیگر اینکه تصمیم نهایی با خود قنوات است، و جامعه خبری صرفا می تواند به عنوان یک اهرم فشار سعی کند تا از این طریق بهترین راه را او در یابد و غیر این نخواهد بود.

باید بگذاریم تصمیم نهایی را خودش بگیرد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار