کد خبر: ۲۹۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷
سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی اهواز با توجه به حجم تردد زائران در مرز چذابه ، روزانه در حال افزایش است.
به گزارش آراس، هر چه به روز اربعین نزدیکتر می شویم تعداد زائران افزایش می یابد و هموطنان عزیزمان به سمت مرز چذابه در حرکت و خدمات دهی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز روزانه در حال افزایش است.

محمدنصیری فر مدیر اداره ارتباطات گفت: در حال حاضر همزمان در دو جهت سرویس دهی صورت می گیرد ابتدا با عزیمت زائران گرامی به سمت کشور عراق برای حضور در مراسم پرشور اربعین حسینی (ع) و بعد عزیزانی که زودتر به زیارت رفته در حال بازگشت هستند نیز از پایانه مرزی چذابه به سمت پارکینگ خودرو ها سرویس دهی می شوند.

نصیری فر خاطرنشان کرد: سرویس دهی به صورت رفت و برگشت زمان بر است و این کار احتیاج به برنامه ریزی و تلاش مضاعف دارد که بر همین اساس تعداد اتوبوس ها افزایش یافته و به نحو مطلوب و شایسته در حال خدمات دهی می باشند.

مدیر اداره ارتباطات از پشتیبانی و بکارگیری پرسنل حمل و نقلی، خدماتی و اداری سازمان به صورت تمام وقت خبر داد و افزود: 60 دستگاه اتوبوس، یک دستگاه تانکر سوخت رسانی و تعمیرگاه سیار (امداد اتوبوس) در پایانه مرزی چذابه به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی (ع) هستند.

وی در پایان یادآور شد: خدمات دهی ناوگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز تا چند روز بعد از اربعین و زمان برگشت کلیه زائران ادامه دارد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: