کد خبر: ۲۹۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۲۴ مهر ۱۳۹۷
به گزارش آراس و به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : این نیروگاه طی سالهای اخیر با تکیه بر دانش و تجربه کارکنان خود توانست با ساخت و بازسازی تعداد زیادی از قطعات و تجهیزات صنعتی، خود را به عنوان نیروگاهی پیشرو در تحقق اقتصاد مقاومتی مطرح نماید.

عملیات بازسازی و ترمیم یک دستگاه کولر بخار استارت بویلر فاز یک نیروگاه رامین

مهندس هادی لقمانیان مسئول کارگاه بازسازی و ساخت مبدلهای حرارتی این نیروگاه اظهار داشت: اعتماد و حمایت مجموعه مدیریتی نیروگاه به کارکنان خلاق و متخصص باعث گردید تا ما نیز با تکیه بر دانش و تجربه همکاران بتوانیم در عرصه ساخت و بازسازی مبدلهای حرارتی دستاوردهای مطلوبی داشته باشیم.
وی با اشاره به ساخت انواع کولرها و مبدلهای حرارتی در این کارگاه گفت: بازسازی و ترمیم کولر بخار استارت بویلر فاز یک نیروگاه از آخرین اقدامات این کارگاه بوده که طی این پروسه توانستیم با اقدامات فنی این تجهیز را بازسازی و مورد بهره برداری مجدد قرار دهیم.
وی  مهمترین اقدامات انجام شده برروی این تجهیز را بازدید و سرویس جداره داخلی تیوب ها به منظور رفع گرفتگی و مشخص شدن لوله های کیپ شده ، تست هیدرو استاتیک به منظور مشخص شدن لوله های معیوب، خارج کردن لوله های فرسوده مشخص شده از کولر ، نصب و جایگزینی لوله های نو به جای لوله معیوب کولر بخار به تعداد ۳۵۲ عدد و اجرای عملیات expanding و یا والس کاری لوله ها عنوان نمود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار