کد خبر: ۲۸۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۸ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷
شنیده ها حاکی از بروز پاره‌ای مشکلات در انتصاب دکتر فرهاد ایزدجو،به عنوان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، توسط وزیر نیرو است.
بیم و امید در سازمان آب و برق خوزستان

شنیده ها حاکی از بروز پاره‌ای مشکلات در انتصاب دکتر فرهاد ایزدجو، یکی از خوشنام ترین و توانمندترین مدیران خوزستانی کشور (با ۲۷ سال سابقه‌ی اجرایی و ۲۰ سال سابقه‌ی مدیریت آب و محیط زیست) به عنوان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، توسط وزیر نیرو است.

ظاهراً برخی نمایندگان خوزستان، در کمال شگفتی تحت تاثیر تبلیغات گسترده‌ی مافیای انتقال آب و برخی حلقه‌های قدرت، قرار گرفته و با انتصاب ایشان (که حکم قطعی آن توسط وزیر نیرو صادر شده بود) مخالفت کرد‌ه‌اند.

 فرهاد ایزدجو از نخبگان خوزستان، متولد آبادان، فردی مستقل و دارای دکترای مهندسی آب از دانشگاه شهید چمران اهواز است.

وی نشان ملی سازندگی را در سال ۱۳۸۳ از رئیس جمهور وقت، به پاس خدمات ارزنده اش به استان خوزستان دریافت کرده است.

او مجری اولین نیروگاه برقابی بزرگ بعد از انقلاب  است.

وی با اجرای طرح پیچیده نیروگاه برقابی دوم سد شهید عباسپور به ظرفیت ۱۰۰۰ مگاوات پرچم خودکفایی در اجرای نیروگاه های برقابی را پس از انقلاب برای اولین بار برافراشت.

دکتر فرهاد ایزدجو مجری بازسازی شبکه های آبفا در خوزستان بوده و کاملا با مقوله های پیچیده تخصصی صنعت آب در آبرسانی و مدیریت منابع آب و سد ونیروگاه آشناست. 
وی همچنین دارای سابقه مدیریت موفق فازهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی می باشد.

متاسفانه این نخستین باری نیست که لابی مافیای انتقال آب و برخی حلقه‌های پنهان قدرت، در انتصاب مدیران ارشدی که با توان علمی بالا مخالف پروژه‌های انتقال آب از خوزستان هستند، اخلال ایجاد می کنند.

 امیدواریم نمایندگان استان تحت تاثیر تبلیغات منفی این دو مافیا قرار نگیرند و یکی از قوی‌ترین و شایسته‌ترین فرزندان خوزستان را بر این منصب حساس بگمارند.

باید دید تصمیم وزیر نیرو و نمایندگان خوزستان، سرنوشت پروژه‌های انتقال آب و خوزستان را چگونه رقم خواهد زد؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار