کد خبر: ۲۸۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۱۵ مهر ۱۳۹۷
مدیرعامل شعب بانک مهر اقتصاد خوزستان گفت: در اقدامی خیرخواهانه از سوی اعضای بانک مهر اقتصاد تصمیم بر کاشت 180 هکتار نهال در مناطق فوق بحرانی غیزانیه اتخاذ شد
به گزارش آراس، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد خوزستان ظهر امروز یک شنبه در مراسم رونمایی از تمبر این بانک اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد در قالب مسئولیت‌های اجتماعی خود و به منظور مبارزه با پدیده ریزگردها که سالها گریبان گیر خوزستان است و بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقدامات عملی در اقدامی خیرخواهانه از سوی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بانک مهر اقتصاد تصمیم بر کاشت 180 هکتار نهال در مناطق فوق بحرانی غیزانیه اتخاذ کرد، در این راستا تقریبا 31 هزار اصله نهال در منطقه مذکور کاشته شد.

وی افزود: تشکیل ستادی به منظور بررسی موقعیت مکانی، نوع و شرایط کاشت این نهال‌ها باهمکاری بسیج سازندگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان و با حضور معاونت پشتیبانی و مدیرکل روابط عمومی این بانک از دیگر اقدامات انجام گرفته است. 

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد خوزستان بیان کرد: در جهت انتخاب نوع نهال نیز گونه کهور با توجه به شرایط آب و هوایی استان کاشت شد. آبیاری نهال‌های کاشته شده  به صورت روزانه در حال انجام است که با وجود مشکلات آبی منطقه غیزانیه، با تلاش‌هایی که صورت گرفت امروز شاهد سبزینگی خوبی در نهال های کاشته شده در این منطقه هستیم. 

وی تصریح کرد: کسب موفقیت در چنین پروژه عظیمی نیازمند نظارت مستمر، دقیق و سرکشی همه جانبه از ابعاد مختلف پروژه بوده است که به اجرا رسید.

وی در خصوص اشتغالزایی طرح کاشت نهال بانک مهر اقتصاد، گفت: 25 نفر به صورت مستقیم در این پروژه مشغول به کار شدند که این تعداد از اهالی محروم روستاهای منطقه غیزانیه هستند. سبزینگی نهال‌های کاشته شده در این طرح تاثیر بسزایی در منطقه داشته است.

وی همچنین ابراز داشت: کارکنان اداره امور شعب استان خوزستان علیرغم مشغله های فراوان کاری به صورت مستمر و روزانه با حضور در منطقه نهال کاری شده و سرکشی از نهال های غرس شده ضمن نظارت بر عملیات آبرسانی و آسیب شناسی از موانع و مشکلات پیرامون این حوزه توانسته اند با عشق و علاقه و کار جهادی، منطقه درختکاری شده را حفظ و حراست نمودند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار