کد خبر: ۲۸۸۳۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۲ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷
برخی تحلیل گران مسائل شهری وقتی یوسفی مدیر منطقه ۳ شد، می گفتند که تا سه ماه بیشتر نمی تواند دوام بیاورد. جالب این جا که تا امروز هم و بعد از تقریبا یک سال جوانی او را بهانه قرار داده و هر از چند گاهی سمپات های گروهی خاص، یوسفی را مورد هجمه قرار میدهند.
آراس، برخی تحلیل گران مسائل شهری وقتی یوسفی مدیر منطقه ۳ شد، می گفتند که تا سه ماه بیشتر نمی تواند دوام بیاورد. جالب این جا که تا امروز هم و بعد از تقریبا یک سال جوانی او را بهانه قرار داده و هر از چند گاهی سمپات های گروهی خاص، یوسفی را مورد هجمه قرار میدهند.

اما در عمل روز به روز کیفیت خدمات رسانی به شهروندان خصوصا مناطق کم برخوردار افزایش یافته ،به طوری که رضایت شهروندان از عملکرد منطقه ی مذکور در حد مطلوبی است.

آخرین خدمت به مناطق مذکور را میتوان به احداث آب نمای موزیکال در ورودی علی آباد(بروال)را می توان نام برد که با تلاش عوامل منطقه و بصورت امانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

بدون شک هنوز مشکلات زیادی از سنوات قبل در مناطق کم برخوردار وجود دارد که خود عوامل منطقه از مدیر و معاونت خدمات شهری او شجاعی به آن اذعان می کنند. راه حل و کم شدن این معضلات را کار شبانه روزی در دستور برنامه های خود قرار داده اند.

شهروندان شاهدند که عوامل خدمات فضای سبز، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی منطقه مذکور با کار شبانه روزی در حال خدمت رساتی به آنها می باشند و براساس شواهد و قرائن موجود با حمایت های اعضای شورا همچون کعب عمیر، موسی پور، موسوی زاده و....خدمات مذکور رو به افزایش می باشد.

ابومرتضی الزرگانی

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار