کد خبر: ۲۸۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - ۰۹ مهر ۱۳۹۷
معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند از ساماندهی کارگزاران خدمات ثبتی و مجوزی در راستای تکریم ارباب‌رجوع و ارتقاء خدمات در این منطقه خبر داد.
 

به گزارش آراس از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند ، سید علی موسوی با اشاره به اینکه این سازمان با توجه به مأموریت‌های خود، نیاز متقاضیان و نوع فعالیت‌های آن‌ها مجوزهای گوناگونی در بخش‌های مختلف صادر می‌کند، گفت : طبق قوانین مناطق آزاد فعالین اقتصادی می‌توانند برای فعالیت در منطقه انواع شرکت‌ها را با توجه به نوع کسب‌وکار خود به ثبت برسانند؛ لذا جهت سهولت سرمایه‌گذاران و فعالین اقتصادی که می‌خواهند امور مربوط خود را از طریق دفاتر کارگزاری انجام دهند کارگزاران خدمات ثبتی و مجوزی منطقه آزاد اروند ساماندهی می‌شوند.

وی بابیان اینکه در نبود کارگزاران رسمی مشکلاتی برای متقاضیان فعالیت در منطقه آزاد ایجاد خواهد شد ؛ افزود: باوجود کارگزاری‌های رسمی مطلع از قوانین مناطق آزاد فعالان اقتصادی با اطمینان کامل می‌توانند امور خود را با تعرفه‌های مشخص‌شده به آن‌ها بسپارند.

موسوی ادامه داد: شرکت‌هایی که می‌خواهند به‌صورت کارگزاری رسمی در منطقه فعالیت کنند می‌توانند درخواست خود را طبق آیین‌نامه تهیه‌شده به معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها ارائه نمایند.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان گفت : این سازمان هیچ محدودیتی در ارائه مجوز رسمی کارگزاری به فعالین این حوزه ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار