کد خبر: ۲۸۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - ۰۹ مهر ۱۳۹۷
مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند، از تخصیص اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی به منظور رفع مشکلات آب و فاضلاب خرمشهر خبر داد.
به گزارش آراس از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه، صبح امروز نشست برنامه ریزی جهت شروع پروژه های آب و فاضلاب خرمشهر با حضور مدیران سازمان منطقه آزاد اروند ، مجریان و مشاورین آب و فاضلاب خوزستان ، مسئولین ادارات آبفا، گاز ، برق و شهرداری خرمشهر برگزار شد .
فالح صفایی دربندی ، هماهنگی و همراهی کلیه دستگا ه های اجرایی را در پیشرفت پروژه های عمرانی و زیربنایی ضروری دانست و افزود: اگر هدف ما مسئولین شهر خدمت به مردم در راستای عمران و آبادانی شهر است باید همواره با هم دلی و همکاری و هماهنگی با حوزه‌های مختلف ، به پیش برویم و از هرگونه اقدام غیر اصولی و غیر فنی که موجب نارضایتی مردم می شود ، خودداری نماییم.
وی ادامه داد: این تعامل باعث سرعت بخشیدن به اجرای طرح های زیرساختی آب و فاضلاب و شهرداری خواهدبود ؛ و تزلزل در ارائه خدمات از سوی هر یک از دستگاهها در پروژه های مشترک باعث ضرر به شهروندان است .
مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند، به مسئولین مربوطه متذکر شد : توجه به مناطق حاشیه ای و کم برخوردارتر را در اولویت کار خود قرار دهند .
کوی کارمندان ، ایثار ، ویلا ، کوت شیخ ۲ ، عباره و ۹۰ هکتاری و طالقانی مناطقی بود ؛ که در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار