کد خبر: ۲۸۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۷
با هدف بررسی ظرفیت‌های موجود خوابگاهی و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی تابعه دانشگاه، جلسه تخصصی کمیته اسکان دانشجویان در دفتر مدیریت امور دانشجویی برگزار شد و خوابگاه‌ها مطابق تقویم آموزشی از ۲۲ شهریورماه سال جاری فعال می‌شوند

به گزارش مفدا اهواز، بر اساس مصوبات این جلسه با توجه به فضاهای خالی ایجاد شده در خوابگاه صدف ناشی از فارغ التحصیلی و جابجایی دانشجویان بالینی به خوابگاه جدید، کلیه دانشجویان خوابگاه پسرانه شهدا یک ( ۲۴متری) به خوابگاه صدف انتقال داده می‌شوند.

دانشجویان پسر کلیه رشته‌ها و مقاطع جدیدالورود سال تحصیلی 98-97 نیز در خوابگاه شهدا یک (۲۴متری) اسکان داده خواهند شد.

طبق مصوبه نهمین جلسه کمیسون تخصصی دانشجویی دانشگاه، تعداد ۱۱۹ نفر از دانشجویان مقطع بالینی ساکن در خوابگاه صدف، خوابگاه امانیه و خوابگاه شهدا یک به خوابگاه ده واحدی واقع در منطقه گلستان و سایر دانشجویان ساکن خوابگاه امانیه به خوابگاه صدف منتقل می‌شوند .

دانشجویان جدیدالورود دختر بر اساس ظرفیت‌های موجود در خوابگاه‌های گلستان، بوستان و امانیه اسکان داده می‌شوند.

خوابگاه شهید رجایی(کیانپارس) بدون افزایش تعداد دانشجویان تا زمان فارغ التحصیلی دانشجویان فعلی ساکن، با ظرفیت فعلی حفظ می‌شود.

گفتنی است با توجه به تقویم آموزشی دانشگاه و شروع سال تحصیلی از ۲۴ شهریورماه، کلیه خوابگاه‌ها به استثناء خوابگاه امانیه و شهدا یک، از ۲۲ شهریورماه فعال خواهند شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار