کد خبر: ۲۸۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۷ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
کریمیان اظهارکرد: این برنامه خیرخواهانه از 17 شهریورماه آغاز و تا اواخر مهر ادامه خواهد یافت و خیرین محترم می‌توانند با مراجعه به سایت www.behzistikhz.ir از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در این طرح سهیم شوند.
معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان از اجرای طرح "قلب مهربان" در استان خوزستان خبر داد و گفت: طرح "قلب مهربان" با حمایت مردمی و با شعار مهربانی ساده است با هدف تهیه لوازم ضروری مورد نیاز برای ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان محروم تحت پوشش بهزیستی خوزستان برگزار می‌شود.

 مهران کریمیان با اشاره به اهمیت برخورداری همه کودکان خوزستانی از امکانات لازم برای تحصیل اظهار کرد: بر اساس آمار حدود 20 هزار دانش‌آموز و دانشجو در سراسر استان به دلایلی همچون نداشتن سرپرست و یا معلولیت و آسیب تحت پوشش بهزیستی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی طرح حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان خیابانی را به منظور بازگشت آنان به تحصیل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در دست اجرا دارد، ادامه داد: در طرح "قلب مهربان" وسایل لازم شامل لباس، نوشت‌افزار، کیف و کفش را با کمک مردم نوع‌دوست خوزستان تأمین کرده و به دست دانش‌آموزان نیازمند خواهیم رساند.

کریمیان اظهارکرد: این برنامه خیرخواهانه از 17 شهریورماه آغاز و تا اواخر مهر ادامه خواهد یافت و خیرین محترم می‌توانند با مراجعه به سایت www.behzistikhz.ir از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در این طرح سهیم شوند.

وی تصریح کرد: خوزستانی‌ها همچنین می‌توانند وجوه اهدایی نقدی خود را به حساب 2173452201001 مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان واریز کرده یا با شماره‌گیری *733*4*1400004#  کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان افزود: شیرخوارگاه نگهداری ایتام و کودکان بی‌سرپرست به نشانی اهواز، کوی سپیدار، بلوار فنی و حرفه‌ای، جنب آتش‌نشانی و با شماره تماس 32296039، اداره بهزیستی شهرستان اهواز واقع در اهواز، کمپلو، خیابان شیخ بهای جنوبی، نبش کسایی و شماره تماس 33791344، مجتمع خدمات بهزیستی شهدا واقع در اهواز، زیتون کارگری، خیابان شهید مجدم، جنب پارک علامه با شماره تماس 32244300 و مجتمع خدمات بهزیستی 8 شهریور واقع در اهواز، زیباشهر، بلوار شهید دستغیب، روبه‌روی دبیرستان پسرانه سعدی و شماره تماس 35549010 آماده دریافت البسه و لوازم‌التحریر و سایر کمک‌های مردم نیکوکار خوزستان هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار