کد خبر: ۲۸۲۷۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
عزیز دانیالی فردی است که گفته می شود شانس جانشینی افشین حیدری دارد اما با توجه به تصویب منع استفاده از نیروهای بازنشسته از سوی مجلس شورای اسلامی،حضور وی در این سمت بسیار ضعیف است.
گفته می شود مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بزودی تغییر پیدا می کند. پس از اینکه افشین حیدری دربهمن ماه سال 95 سکان هدایت ورزش استان خوزستان را در اختیار گرفت،انتظار می رفت،ورزش روند حرکتی صعودی خود را ادامه بدهد و ورزش خوزستان به جایگاه عالی خود بازگردد.اما هرچقدر مدت حضور افشین حیدری بیشتر می شد ما شاهد افزایش روند نزولی ورزش خوزستان در سطح کشور بودیم.

گسترش حاشیه ها در ورزش و حضور عناصر سیاسی در راس هیئت های ورزشی باعث شد تا مشکلات ورزش خوزستان از کنترل مرد شماره یک ورزش خارج شود.علاقه شدید افشین حیدری به ورزش فوتبال باعث شد،وی دیگر رشته های ورزشی را رها کند و توان تمرکز خود را برای حل مشکلات تیم های فوتبال خوزستان بگذارد.

درمدت حضور حیدری به عنوان مدیرکل ورزش وجوانان استان،ما شاهد ارتباط بسیار کمی میان وی با هیئت های ورزشی بودیم و در طول سال جلسات بسیار کمی برای بررسی مسائل هیئت های ورزشی برگزار می شد.

با ادامه روند نزولی ورزش خوزستان و افزایش مشکلات آن،نمایندگان استان درمجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد خوزستان تصمیم به تغییر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گرفتن تا با حضور شخصی تازه نفس این مشکلات کاهش پیدا کند.

با زمزمه جدایی افشین حیدری از ورزش خوزستان،ازگزینه های فراوانی برای جانشینی وی نامبرده می شوند که از جمله آنها می توان به ابراهیم نصیری،عزیز دانیالی،حمید بنی تمیم،خادمعلی تهذیبی،مظفر علیشاهی و .... اشاره کرد.

عزیز دانیالی  فردی است که گفته می شود شانس جانشینی افشین حیدری دارد اما با توجه به تصویب منع استفاده از نیروهای بازنشسته از سوی مجلس شورای اسلامی،حضور وی در این سمت بسیار ضعیف است.

حمید بنی تمیم دیگر شخصی است که یکبار دیگر برای مدیرکلی ورزش و جوانان خوزستان مورد توجه قرار گرفته است.وی درسال 95 نیز از نفراتی بود که شانس زیادی برای رسیدن به این سمت داشت اما جای خود را به افشین حیدری داد.بنی تمیم هم اکنون نایب رییس فدراسیون کشتی کشور است و از محبوبیت بسیار بالای میان جامعه کشتی ایران برخوردار است و بعید به نظر برسد،رسول خادم راضی شود مرد مورد اعتمادش از فدراسیون کشتی جدا شود.
 
خادمعلی تهذیبی نیز به تازگی به وزارت ورزش وجوانان منتقل شده است و به علت مشکلات شخصی با پیشنهاد بازگشت به خوزستان مخالفت کرده است.

 مظفر علیشاهی در زمان مدیرکلی فرامرز کیانی زاده معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان بود که عملکردش مورد انتقاد جامعه ورزش استان بوده است و با توجه به نگاه منفی به وی درسطح استان بسیار ضعیف است مسئولان ارشد استان راضی به بازگشت علیشاهی به خوزستان شوند.


به هرحال امیدواریم مدیران تصمیم ساز استان،انتخاب قطعی خود را مشخص کنند تا ورزش خوزستان از این بلاتکلیفی خارج بشود.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
0
0
دنیا و ابرام نصیری. ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
0
0
دنیا و ابرام نصیری. ..
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار