کد خبر: ۲۸۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس از هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور با حاشیه هایی همراه است.
 دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب هفته سوم لیگ برتر، امروز (پنجشنبه) ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

هنگامی که اتوبوس تیم پرسپولیس به ورزشگاه غدیر اهواز وارد شد، هواداران استقلال خوزستان با پرتاب سنگ به سمت اتوبوس این تیم باعث شدند تا پرسپولیسی‌ها از ورزشگاه غدیر خارج شوند و برای امنیت بیشتر از یکی دیگر از درب‌های ورزشگاه وارد شوند. 

پس از ورود سرخ‌پوشان به ورزشگاه غدیر، برانکو ایوانکوویچ برای بررسی زمین چمن بازی به داخل زمین آمد که در این هنگام هواداران پرسپولیس به شدت سرمربی تیم‌شان را تشویق کردند.

هواداران پرسپولیس برای قدردانی از علیرضا بیرانوند، بنری را به نمایش گذاشتند.

همچنین تعدادی از هواداران استقلال اهواز با بنری که قدمت این تیم ریشه دار روی آن نقش بسته است، در ورزشگاه حاضر هستند.

در حالی که داور قصد داشت راس ساعت 20:30 سوت آغاز بازی را به صدا در آورد به دلیل پرتاب اشیا و سنگ از سوی هواداران به سمت بازیکنان پرسپولیس، بازی با تاخیر شروع شد. 

همچنین در دقیقه 11، مسابقه بازهم به دلیل پرتاب اشیا به سمت تیم پرسپولیس متوقف شد و پس از چند دقیقه و بهتر شن شرایط، بازی از سر گرفته شد.

در دقیقه28 نیز بازی به دلیل پرتاب اشیا به درون زمین برای سومین بار و برای لحظاتی متوقف شد.

نیمه نخست این دیدار که خیلی جذاب و دیدنی نبود و دوتیم موقعیت های زیاد روی دروازه ها ایحاد نکردند، بدون گل به پایان رسید.

پس از پایان نیمه اول، هواداران دو تیم با یکدیگر درگیر شدند و به سمت هم سنگ پرانی داشتند که همین موضوع باعث مصدومیت چند تن از تماشاگران شد. نیمه دوم با تاخیر شروع شد.
 
در حالی که گزارشگر بازی برای چندین بارتعداد هواداران حاضر در ورزشگاه را نزدیک به 20 هزار نفر اعلام می کند، از طریق بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر 9 هزار نفر اعلام شد.

در اواخر نیمه دوم، شجاع خلیل زاده با مهاجم استقلال خوزستان درگیری شدیدی پیدا کرد و حتی لگدی هم به سمت بازیکن آبی‌پوش پیدا کرد که منجر به درگیری بازیکنان دو تیم شد. در این صحنه داور بازی سعی کرد با دادن چند کارت زرد بازی را کنترل کند.

این دیدار در نهایت بدون گل به پایان رسید.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار