کد خبر: ۲۸۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، طی پیامی این روز را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.
در متن پیام تبریک سید علی بحرینی مقدم  آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم


ن و القلم و مایسطرون
 آیه ای ست که قداست و ارزش قلم را به ما یادآوری می کند و چه زیباست که خداوند به قداست قلم ارج نهاده و در قرآن به آن سوگند یاد کرده و از سویی نیز، ۱۷ مرداد ماه به یاد شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار ثبت شد.

ضمن پاسداشت شهدای رسانه، تلاش خبرنگاران را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی ارج می نهیم و امید که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاشهای بی وقفه اهالی رسانه، ایرانی سربلند داشته باشیم.

 شاید بتوان خبرنگاران را در این برهه از زمان، سربازان گمنام جنگ نرم نامید، جنگی که سردمداران جهانی به ناحق شروع کردند و اگر بخواهیم با بخشی از بحران‌های پیش‌رو مقابله کنیم باید از ابزار رسانه استفاده کنیم و امروز صاحبان این ابزار در این بحبوحه جنگ اقتصادی که امپریالیسم شروع کرده؛ شما خبرنگاران هستید، قلم به دست گرفتید تا ضمن انتقاد و بررسی و واکاوی کمی و کاستی ها، از کیان سرزمین خود و ارزش ها دفاع کنید. این که می گویند خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی اند، وجدان بیدار زمانه و متعهدان در رأس نشسته جامعه اند، به این دلیل است که همیشه در میان مردم حضور دارید و این باعث می شود که جزئی ترین مشکلات زندگی مردم را درک کنید و خواسته هایشان را از مسئولان نظام بخواهید؛ پاسخ به این خواستن ها از طرف مسئولان، توسعه فرهنگی، فکری و اقتصادی را به دنبال دارد و اگر این توسعه صورت بگیرد بخشی از آن مرهون تلاش‌های خبرنگاران است.

 دولت تدبیر و امید بر خود لازم می داند این روز بزرگ را به تمامی پیشگامان عرصه رسانه، اعم از خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان خبری، تحلیل گران و همه کسانی که به نوعی در حوزه اطلاع‌رسانی تلاش می‌کنند و با چشم تیزبین و قلم موثر خود، جامعه را از انحراف و اغتشاش دور می‌کنند؛ تبریک و تهنیت بگوید. روزتان مبارک، قلمتان  سبز  

سید علی بحرینی مقدم 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار