کد خبر: ۲۷۹۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۹ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
تیم فوتبال پرسپولیس توانست با برتری ۳ بر صفر برابر فولاد به تنهایی صدرنشین لیگ هجدهم شود.
در دومین روز هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم پرسپولیس و فولاد از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری ۳ گله شگردان برانکو خاتمه یافت.

گل‌های پرسپولیس را در این دیدار سیامک نعمتی در دقایق ۲۰ و ۷۵ و منشا در دقیقه ۶۵ وارد دروازه فولاد کردند.

نیمه اول

پرسپولیس بازی را هجومی شروع کرد و حملات متعددی را روی دروازه فولاد ترتیب داد و یک بار هم ضربه سر علیپور را ازروی خط دروازه برگشت داده شد.

با مصدومیت کامیابی‌نیا و به زمین آمدن منشا، حملات پرسپولیس افزایش یافت تا سیامک نعمتی با ضربه‌ای زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه مرادیان را باز کرد.

پس از گل پرسپولیس، فولاد کمی هجومی‌تر شد و حملات نصفه‌ و نیمه‌ای روی دروازه رادوشویچ ترتیب داد و اما فایده‌ای نداشت. دقایقی بعد با پاس زیبای منشا، رسن با دروازه‌بان فولاد تک به تک شد که ضربه چیپ این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد و توپ برگشت داده شد.

در ۱۰ دقیقه پایانی نیمه نخست نیز شاگردان برانکو دوباره توپ و میدان را در دست گرفتند اما نتوانستند خطر جدی را روی دروازه ایجاد فولاد ایجاد کند.

در دیگر دیدارهای همزمان، تیم فوتبال تراکتورسازی تا دقیقه ۶۶ با نتیجه یک بر یک مقابل نساجی متوقف شده است. سپاهان تا پایان نیمه نخست با ۴ گل سپیدرود را شکست داده و گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان در پایان ۴۵ دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

نیمه دوم

نیمه دوم با بازی پربرخورد دو تیم شروع شد و در دقیقه ۵۰ سینا مریدی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا فولاد کار خود را ۱۰ نفره ادامه دهد.

در ادامه دو تیم حملات جسته و گریخته‌ای را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما نتیجه نداشت تا اینکه پرسپولیس روی یک ضدحمله توسط علیپور در محوطه جریمه صاحب توپ شد که پاس به بیرون این بازیکن به منشا، پا مهاجم نیجریه‌ای را به گلزنی باز کرد و شاگردان برانکو در دقیقه ۶۵ به گل دوم خود دست پیدا کنند.

در ادامه پرسپولیس بازهم روی کارهای ترکیبی روی دروازه  فولاد خطرآفرین شد و منشا می‌توانست در دقیقه ۷۲ گل دوم خود و سوم سرخ‌ها را به ثمر برساند اما ضربه سر این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۷۵ پرسپولیسی‌ها روی توپ‌گیری علیپور و دریبل‌های زیبای نعمتی و شوت تمام‌کننده این بازیکن به گل سوم رسیدند تا شماره ۸۸ سرخ‌های پایتخت در این دیدار دو گله شود.

پس از گل سوم پرسپولیس، فولادی‌ها با دو تعویض هجومی سعی کردند که کی از گل‌های خورده را جبران کنند اما در این کار موفق نبودند و شوت سرکش زبیدی را هم رادوشویچ برگشت داد.

به گزارش ایسنا،در نهایت این دیدار با برتری سه گله پرسپولیس به پایان رسید. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار