کد خبر: ۲۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۱۹ تير ۱۳۹۷
تیم دو و میدانی پیوند اعضای خوزستان با حضور در مسابقات کشوری توانست نتایج درخشانی را کسب کند. 

به گزارش روابط عمومی هیات بیماری های خاص و پیوند اعضای استان خوزستان، اعضای تیم دو میدانی پیوند اعضای استان در دو بخش بانوان و آقایان توانستند 10 سهمیه حضور در اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی را کسب کنند.

کیامرث حاجی زاده رئیس هیات بیماری های خاص و پیوند اعضای استان خوزستان در این خصوص گفت: مسابقات قهرمانی دو و میدانی پیوند اعضای کشور از تاریخ 15 به مدت سه روز در تهران برگزار شد و در همین راستا تیم استان در بخش آقایان با هشت ورزشکار توانست به 7 مدال طلا، 7 مدال نقره و 4 مدال برنز دست یابد، در بخش بانوان نیز با حضور 6 ورزشکار به دو مدال طلا، دو نقره و شش برنز دست یافتیم.

وی تصریح کرد: به صورت کلی تیم دو و میدانی پیوند اعضای خوزستان با کسب 9 مدال طلا، 9 مدال نقره و 10 برنز به کار خود پایان داد.     
 
حاجی زاده افزود: خوشبختانه حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی که سال گذشته در جزیره کیش برگزار شده بود، تاثیر بسیاری بر روی روحیه و توان ورزشکاران برجای گذاشته بود و همین مسئله باعث شد تا در سال جاری تیم خوزستان پدیده مسابقات معرفی شود و 10 سهمیه حضور در اردوی تیم ملی را کسب کند. 

وی با اشاره به درخشش مردان و زنان دو میدانی کار خوزستانی در این رقابت ها عنوان کرد: سید علی موسوی نور ورزشکار خوزستانی در این تورنمنت کشوری لقب پدیده را از آن خود کرده است. این انتخاب افتخاری برای ورزش استان محسوب می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار