کد خبر: ۲۷۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵ - ۱۹ تير ۱۳۹۷
حاجی زاده افزود: ورزشکاران این هیات توانسته اند در کنار مشکلات بزرگی همچون نبود امکانات مناسب، شرایط دشوار جسمانی در برخی موارد و نامناسب بودن شرایط آب و هوایی در استان در مسابقات کشوری و اردوی انتخابی جهانی موفقیت بسیار خوبی را کسب کنند.
آئین استقبال از مدال آوران رشته دو و میدانی پیوند اعضای خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات بیماری های خاص و پیوند اعضای استان خوزستان، کیامرث حاجی زاده در این مراسم عنوان کرد: مسابقات قهرمانی دو و میدانی پیوند اعضای کشور از تاریخ 15 به مدت سه روز در تهران برگزار شد و در همین راستا تیم استان در بخش آقایان با حضور هشت ورزشکار توانست به 7 مدال طلا، 7 مدال نقره و 4 مدال برنز دست یابد، در بخش بانوان نیز با حضور 6 ورزشکار به دو مدال طلا، دو نقره و شش برنز دست یافتیم.

رئیس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان افزود: مدال های رنگارنگی که امروز بر گردن ورزشکاران آویخته شده نشان از عزم و اراده جدی این مجموعه ورزشی دارد.

وی افزود: خوشبختانه حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی که سال گذشته در جزیره کیش برگزار شده بود، تاثیر بسیاری بر روی روحیه و توان ورزشکاران برجای گذاشته بود و همین مسئله باعث شد تا در سال جاری تیم خوزستان پدیده مسابقات معرفی شود و 10 سهمیه حضور در اردوی تیم ملی را کسب کند.

حاجی زاده افزود: این هیات در سه سال گذشته توانسته علی رغم همه کمبودهای موجود به جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور برسد و در این زمان 25 هیات فعال و 500 ورزشکار در شهرستان های استان دارد.

وی با بیان اینکه در این زمان هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان خوزستان هم طراز استان هایی است که بیش از بیست سال سابقه فعالیت حرفه ای، بودجه و تجیهزات بسیار دارند، گفت: بسیاری از مدال آوران رشته های مختلف در این هیات تنها سه و یا چهار ماه تمرین متمرکز داشته اند. این مسئله نشان می دهد چه ظرفیت بی نظیری در استان وجود دارد.

حاجی زاده افزود: ورزشکاران این هیات توانسته اند در کنار مشکلات بزرگی همچون نبود امکانات مناسب، شرایط دشوار جسمانی در برخی موارد و نامناسب بودن شرایط آب و هوایی در استان در مسابقات کشوری و اردوی انتخابی جهانی موفقیت بسیار خوبی را کسب کنند.

رئیس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان تصریح کرد: همین مسئله باید توجه مسئولان ورزشی استان را به این ورزشکاران جذب کند و یک سالن مناسب برای تمرین در اختیار این مدال آوران قرار دهد. در این خصوص رایزنی هایی با اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است.


نصیری: ورزشکاران رشته دو و میدانی پیوند اعضای خوزستان اراده را به عمل تبدیل کرده اند
   
 نصیری: ورزشکاران رشته دو و میدانی پیوند اعضای خوزستان اراده را به عمل تبدیل کرده اند

ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان نیز  با حضور در این مراسم عنوان کرد: اخیر فعالیت های بسیار خوبی در این هیات ورزشی انجام شده و در همین راستا جایگاه ورزش استان در این بخش ارتقا یافته است.

وی افزود: برنامه ریزی های مدون صورت گرفته در این هیات باعث شده تا ورزشکاران این حوزه رشد بسیاری داشته باشند و در اصل می توان گفت این ورزشکاران اراده را به عمل تبدیل کرده اند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه رسیدن از نقطه صفر به جایگاه فعلی هنر محسوب می شود، گفت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در کل مجموعه، این هیات ورزشی در این زمان از صفر به قله رسیده است. امیدوار هستیم چنین مدال آوری هایی از سوی ورزشکاران این بخش تداوم یابد.

نصیری تصریح کرد: این هیات باعث شده تا اداره کل ورزش و جوانان رغبت بیشری برای ارائه خدمات و امکانات به این ورزشکاران داشته باشد.
وی گفت: ارزیابی های اخیر صورت گرفته در اداره کل ورزش و جوانان نشان می دهد؛ هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان جز 10 هیات فعال استان قرار گرفته است.

نصیری همچنین با اشاره به کمبود های موجود در این بخش اظهار کرد: در هفته های آینده جلسه ای با مدیریت این هیات به منظور رفع کمبود های موجود برگزار خواهد شد، در همین راستا به دنبال اختصاص یک سالن ورزشی به این ورزشکاران هستیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار