کد خبر: ۲۷۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶ - ۱۷ تير ۱۳۹۷
كيامرث حاجي زاده، رئيس هيات ورزشي بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوستان در اين خصوص گفت:در روز اول مسابقات قهرماني كشور و انتخابی تیم ملی پیوند اعضا به منظور حضور در مسابقات جهانی، تیم دو و ميداني پیوند اعضاي خوزستان تا كنون دو مدال طلا، هشت مدال نقر و سه مدال برنز كسب كرده است.
كسب ١٣ مدال از سوي تيم دو و ميداني پيوند اعضاي خوزستان در نخستين روز از مسابقات كشوري

تیم دو و میدانی خوزستان در اولين روز از مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌ملی پیوند اعضاي كشور تا كنون ١٣ مدال كسب كرده است. 

به گزارش روابط عمومي هيات ورزشي بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوستان، در اولين روز از مسابقات قهرماني كشور و انتخابي تيم ملي پيوند اعضا براي حضور در مسابقات جهاني، تيم دو و ميداني پيوند اعضاي خوزستان در رديف هاي مختلف توانست نتايج درخشاني را كسب كند.

كيامرث حاجي زاده، رئيس هيات ورزشي بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوستان در اين خصوص گفت:در روز اول مسابقات قهرماني كشور و انتخابی تیم ملی پیوند اعضا به منظور حضور در مسابقات جهانی، تیم دو و ميداني پیوند اعضاي خوزستان  تا كنون دو مدال طلا، هشت مدال نقر و سه مدال برنز كسب كرده است.  

 وي افزود: بر اساس پيش بيني هاي صورت گرفته در روزهاي آينده و با حضور تعداد ورزشكاران بيشتري از خطه خوزستان در اين مسابقات، مدال هاي بيشتري از سوي ورزشكاران استان به دست خواهد آمد.
 
حاجي زاده تصريح كرد: چنين افتخار آفريني براي اولين بار نصيب ورزشكاران خوزستاني شده و اين روند نتيجه برنامه ريزي منسجم و تلاش شبانه روزي ورزشكاران خوزستاني است.

گفتني است، سومین دوره از مسابقات قهرماني كشور و انتخابي تيم ملي براي حضور در مسابقات جهاني در كشور انگلستان از 15 تا 18 تیرماه در تهران برگزار می‌شود، در همين راستا تیم دو و ميداني استان خوزستان با 15 ورزشکار در این رقابت‌ها حاضر شده است.

 تيم دو و ميداني استان خوزستان سال گذشته نيز در همين مسابقات به پنج مدال طلا، هشت نقره و یک برنز دست يافت و تیم شگفتی‌ساز آن دوره لقب گرفت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار