کد خبر: ۲۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - ۰۶ تير ۱۳۹۷
دبیرکل سابق شورای مشترک فعالان عرب خوزستان
طبیشی به مشکل آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از مدیران منتسب به دولت تدبیر و امید در این دو شهر در تببین و تشریح عملکرد دولت در حوزه آب و فاصلاب استان کم لطفی می کنند. در حالی که آنان موظفند مردم را در جریان اقدامات زیرساختی دولت در این حوزه قرار دهند.
ارتباطات موثر عالمی نیسی با مقامات عالرتبه دولت می تواند زمینه ساز حل مشکلات زیرساختی اهواز شود


عبدالرحیم طبیشی دبیرکل سابق شورای مشترک فعالان عرب خوزستان در خصوص انتصاب جمال عالمی نیسی به عنوان فرماندار شهرستان اهواز گفت: به طور حتم این انتصاب دال بر حسن اعتماد و حسن طن استاندار خوزستان به نیروهای عرب و همسو با دولت است. 

طبیشی اضافه کرد : گرچه به شخصه از تغییر دکتر خونمیرزایی که از مدیران خوب و شایسته این مرز و بوم می باشند خرسند نیستم اما انتصاب مهندس عالمی نیسی این خلا را پر خواهد کرد. امیدوارم این روند که توسط دکتر شریعتی آغاز شده است همچنان در راستای شایسته سالاری و بکارگیری مدیران شایسته و باتجربه تداوم داشته باشد.

این فعال اصلاح طلب عرب بیان داشت: هر چه سمت و سوی انتصابات در جهت استفاده از نیروهای شایسته ، مجرب و کارآزموده از هر قوم و  بومی استان  پیش رود امیدواری به آینده این استان بیشتر می شود.

وی ادامه داد: مطمئنا انتصاباتی از این قبیل روند توسعه متوازن و پایدار استان خوزستان را شتاب بیشتری می بخشد. همه ما با شخصیت متین ، صبور و بادرایت عالمی نیسی آشنا هستیم. او مدارج ترقی را در یک سیکل طبیعی و معمول در وزارت کشور طی کرده است. قطعا وجود ایشان در راس فرمانداری اهواز با توجه به تجاربی که در این سال ها بدست اورده است می تواند تاثیر مثبتی در مدیریت سیاسی مرکز استان خوزستان داشته باشد.

طبیشی به ارتباطات خوب فرماندار شهرستان اهواز با مراکز تصمیم گیرنده و موثر در استان و پایتخت اشاره داشت و گفت: او با استفاده از ارتباطات سازنده و مفید با مقامات عالیرتبه کشور می تواند در اقناع سازی آنان در جهت تخصیص اعتبارات لازم و رفع مشکلات زیرساختی شهرستان اهواز گام های موثری بردارد.

 دبیرکل سابق شورای مشترک فعالان عرب خوزستان به مشکل آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از مدیران منتسب به دولت تدبیر و امید در این دو شهر در تببین و تشریح عملکرد دولت در حوزه آب و فاصلاب استان کم لطفی می کنند. در حالی که آنان موظفند مردم را در جریان اقدامات زیرساختی دولت در این حوزه قرار دهند.

طبیشی گفت: نباید تمام بار مسئولیت را بر دوش استاندار پرتلاش خوزستان نهاد. مسئولان شهرستانی دولت باید به نماینده عالی دولت در استان در جهت حل مشکلات و تببین عملکرد دولت دکتر روحانی یاری رساندند. در این میان اتفاقات خوبی در راستای حل مشکلات آب شرب مردم خرمشهر و آبادان افتاده است که باید به اطلاع عموم رسانده شود. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار