کد خبر: ۲۷۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - ۰۶ تير ۱۳۹۷
یک فعال سیاسی و اجتماعی استان خوزستان:
چلداوی گفت: از نخبگان و فرهیختگان همه اقوام خوزستانی و ایرانی در استان انتظار می رود از این انتصاب شایسته حمایت کنند. همانگونه که بسیاری از فعالان سیاسی و اجتماعی عرب از انتصاب دیگر مدیران غیرعرب حمایت کرده و می کنند.
انتصاب فرماندار اهواز  موجبات دلگرمی فعالان سیاسی ، حامیان دولت در استان و دیگر دلسوزان را فراهم کرد

حرج چلداوی از فعالان اجتماعی و سیاسی  خوزستان با اشاره به انتصاب مهندس عالمی نیسی به عنوان فرماندار شهرستان اهواز گفت: انتصاب شایسته  مهندس عالمی نیسی را به ایشان، استاندار خوزستان و به کلیه مردم شریف اهواز تبریک عرض می کنم.

این فعال سیاسی و  اجتماعی خوزستان بیان داشت: آقای عالمی نیسی از مدیران کارآمد و باتجربه استان خوزستان هستند. عالمی نیسی فرماندار شهرهای آبادان ، شوش و بهبهان بوده است. سوابق مدیریتی فرماندار جدید شهرستان اهواز به بیش از دو دهه قبل برمی گردد. وی در مسئولیت معاونت منابع انسانی و توسعه مدیریت استاندار خوزستان نیز منشا خدمات و تحولات مثبتی بوده است.

چلداوی بیان داشت: ما در این شرایط بیش از هر زمان دیگر به همگرایی ، همدلی ، هم افزایی و همیاری همه اقوام و گروه ها و جریانات سیاسی و اجتماعی در جهت رفع عقب ماندگی و ارتقای شاخص های توسعه در استان و به ویژه اهواز نیاز داریم.

این صاحبنظر مسائل اجتماعی و سیاسی استان خوزستان گفت: امیدواریم این انتصاب موجبات دلگرمی فعالان سیاسی ، حامیان دولت در استان و دیگر دلسوزان را فراهم کرده باشد. استاندار خوزستان با این انتصاب خط بطلانی بر خطوط قرمز سلیقه ای کشیده و به عبارتی دیگر تابوشکنی کرد.

جلداوی تصریح کرد: این اقدام ماندگار به نام دکتر شریعتی در تاریخ اجتماعی و سیاسی استان به ثبت رسید. به عنوان یک فعال سیاسی از استاندار خوزستان تقدیر و تشکر می کنم.

وی به علت برخی از مخالفت ها با انتصاب عالمی نیسی اشاره کرد و گفت: افرادی که صرفا بدلیل گرایشات قومی و طایفه ای با این انتصاب مخالفت وزیده اند نگاهی کاملا واپس گرایانه و منسوخی به مسائل استان دارند. توصیه می کنم در دیدگاه های تنگ نظرانه خود تجدید نظر کنند.

چلداوی گفت: از نخبگان و فرهیختگان همه اقوام خوزستانی و ایرانی در استان انتظار می رود از این انتصاب شایسته حمایت کنند. همانگونه که بسیاری از فعالان سیاسی و اجتماعی عرب از انتصاب دیگر مدیران غیرعرب حمایت کرده و می کنند.

این فعال سیاسی و اجتماعی استان خوزستان گفت: یقنیا آقای عالمی نیسی بسان مسئولیت های گذشته از عهده این مسئولیت خطیر نیز برخواهد آمد و با افتخار آن را در پایان ماموریت  به جانشین خود خواهد سپرد.

چلدوای گفت: حق طبیعی و قانونی استاندار خوزستان است که فرمانداران بویژه فرماندار مرکز استان را از میان مدیران همسو با دولت و نزدیک تر به دیدگاه ها و برنامه های خود انتخاب کند. نباید بخاطر این انتصاب بر ایشان خرده گرفت. البته در این میان مشورت کردن با سایر گروه های مرجع و نمایندگان مجلس نیز در دستور کار استاندار خوزستان قرار داشته و دارد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان گفت: در نهایت نماینده عالی دولت در استان باید تصمیم گیرنده باشد. چرا که او در پایان باید به دولت و مردم پاسخگو باشد. امیدواریم که مهندس عالمی نیسی که از مدیران بابرنامه ، صبور و باحوصله و اعتدال گرا استان می باشد به اعتماد استاندار خوزستان و گروه های مرجع اجتماعی و سیاسی استان پاسخ شایسته دهد. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار