کد خبر: ۲۷۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۰۶ تير ۱۳۹۷
یک فعال اصلاح طلب عرب در گفتگو با آراس:
آل کثیر افزود: این انتصاب در راستای جامعه عمل پوشیدن به وعده های رییس جمهور و دولت تدبیر و امید در جهت تحقق مطالبات مردم عرب و رفع احساس تبعیض و نادیده انگاشتن این ظرفیت بلقوه بود.
انتصاب عالمی نیسی به سمت فرمانداری اهواز جامه عمل پوشاندن به توصیه های رییس جمهور در جهت توازن قومی و رفع احساس تبعیض در میان اقوام خوزستانی بود

سعید آل کثیر از فعالان اصلاح طلب عرب استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار آراس در خصوص انتصاب آقای عالمی نیسی به عنوان فرماندار شهرستان اهواز از سوی استاندار خوزستان گفت: به عنوان یک فعال اصلاح طلب عرب این انتصاب را به مردم شریف اهواز و برادر ارجمند آقای مهندس عالمی نیسی به ویژه به استاندار خوزستان تبریک عرض می کنم.

آل کثیر با تقدیر از حسن اعتماد و انتصاب استاندار خوزستان گفت: دکتر شریعتی با درک صحیح از وضعیت و شرایط ویژه استان خوزستان و شهرستان اهواز و در جهت پاسخگویی به مطالبات نخبگان و فعالان سیاسی و اجتماعی مدیری با درایت و با تجربه و دارای سوابق ممتد شفاف و درخشان را جهت تصدی مسئولیت خطیر فرمانداری مرکز استان منصوب کردند.

وی افزود: این انتصاب در راستای جامعه عمل پوشیدن به وعده های رییس جمهور و دولت تدبیر و امید در جهت تحقق مطالبات مردم عرب و رفع احساس تبعیض و نادیده انگاشتن این ظرفیت بلقوه بود.

این فعال اصلاح طلب عرب بیان داشت: مطمئنا تفکرات اصلاح طلبانه و آینده نگرانه استاندار فرهیخته خوزستان باعث افزاش اعتماد عمومی به ویژه نخبگان از یک سو و مجموعه حاکمیت از سوی دیگر خواهد شد.

آل کثیر به ثمرات تقویت اعتماد سازی و رفع احساس تبعیض در میان شهروندان اهوازی اشاره کرد و ادامه داد: امیدوارم این انتصاب موجب همگرایی و هم افزایی و مشارکت دادن همه اقوام و گرایشات سیاسی و در نهایت توسعه متوازن و همه جانبه استان منجر شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار