کد خبر: ۲۷۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۰۶ تير ۱۳۹۷
قائم مقام ستاد انتخاباتی لیست امید در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان:
توفیق ساکی اظهار داشت: مخالفت برخی از دوستان با این انتصاب را باید در راستای مخالفت ادامه دار آنان در جهت رسیدن به مطامع گروهی و طایفه ای آنان تلقی کنیم. این مخالفت ها هیچگونه پشتوانه سیاسی ، قومی و اجتماعی ندارد.

رویکرد مدیریت استان تلاش برای پاسخگویی به مطالبات انباشه شده اجتماعی در دهه های اخیر بوده است

 قائم مقام ستاد انتخاباتی لیست امید در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان با اشاره به انتصاب مهندس عالمی نیسی به عنوان فرماندار شهرستان اهواز گفت: در یک فضای سالم و آزاد سیاسی ،شایسته سالاری و ویژگی ها و سوابق مدیریتی ملاک عمل در انتصابات قرار می گیرد. به عبارتی دیگر یکی از عوامل و لوازمات همگرایی ،بکارگیری همه شایستگان از همه اقوام و گروه های همسو با دولت است.

توفیق ساکی بیان داشت: استان خوزستان یکی از استان های کثیرالاقوام کشور به حساب می آید. همه اقوامی ایرانی ید واحده هستند. باید همه اقوام ایرانی را در اداره امور کشور سهیم و شریک بدانیم.

عضو هیات رییسه شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خوزستان در انتخابات مجلس دهم ادامه داد: هیچ قومی نبایدبه قوم دیگر ارجحیت داده شود. باید احساس تبعیض و نادیده گرفته شدن در میان اقوام خوزستانی - ایرانی از بین برود. 

این فعال سیاسی اصلاح طلب خوزستان بیان داشت: نگاه  های قوم گرایانه و تنگ نظرانه به همگرایی و هم افزایی میان اقوام  ایرانی آسیب جدی وارد کرده است. لذا به نظر می رسد اگر برخی از دوستان اجازه دهند رویکرد مدیریت استان که برگرفته از پاسخگویی به مطالبات انباشه شده اجتماعی در دهه های اخیر بوده است به سمت ایجاد عدالت و رفع تبعیض مدیریتی  در حهت مشارکت دادن همه اقوام خوزستانی- ایرانی به مسیر صحیح خود پیش برود.

ساکی به برخی مخالفت ها و مقاومت ها در راستای توقف این میسر صحیح اشاره کرد و گفت:  آقای عالمی نیسی  از مدیران باتجربه و بادرایت استان محسوب می شود. عالمی نیسی از معدود فرماندارانی است که کارنامه قابل دفاع و پرملاتی دارد. وی قدم به قدم در وزارت کشور نردبان ترقی را طی کرده است.

وی در ادامه به سوابق مدیریتی فرماندار جدید شهرستان اهواز اشاره کرد و گفت: عالمی نیسی از بخشداری تا معاونت استانداری خوزستان را در کارنامه درخشان مدیریتی خود در وزارت کشور در دو دهه اخیر به ثبت رسانده است. انتصاب عالمی نیسی به عنوان فرماندار شهرستان اهواز وزنه ای به رزومه پرپیمان وی نمی افزاید. 

این فعال سیاسی اصلاح طلبان خوزستان بیان داشت: این انتصاب را به فال نیک می گیرم. قطعا این انتصاب مورد تایید اکثریت قریب به اتفاق فعالان سیاسی و اجتماعی و حامیان دولت روحانی و منتقدین منصف در استان قرار گرفته است. 

قائم مقام ستاد انتخاباتی لیست امید در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان در پایان اظهار داشت: مخالفت برخی از دوستان با این انتصاب را باید در راستای مخالفت ادامه دار آنان در جهت رسیدن به مطامع گروهی و طایفه ای آنان تلقی کنیم. این مخالفت ها هیچگونه پشتوانه سیاسی ، قومی و اجتماعی ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار