کد خبر: ۲۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۶ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
نایب رییس شورای شهر اهواز
باباپور یادآور شد: اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، شهردار را به عنوان عضو چهاردهم شورا انتخاب کرده و از وی حمایت خواهند کرد اما باید پذیرفت عملکرد آقای کتانباف در برخی بخش ها مناسب نبوده است. وظیفه ذاتی شورا است که بر عملکرد شهردار نظارت داشته باشد.
شرایط در حال حرکت به سمت ایجاد چند دستگی در شورا است

نایب رییس شورای شهر اهواز نیز از مهمترین وظایف شورای اسلامی شهر را نظارت بر عملکرد شهرداری دانست و گفت: اگرچه اعتماد خوب است اما نظارت بهتر است امروزه تمام مشکلات موجود به دلیل اعتماد بدون نظارت است.

مهران باباپور ادامه داد: باید بپذیریم که بخشی از عملکرد شهرداری و ما به عنوان اعضای شورای شهر، سیاسی بوده است. قرار بود پس از پایان انتخابات مسایل سیاسی را کنار بگذاریم زیرا شورای شهر جای سیاسی کاری نیست.

وی یادآور شد: اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، شهردار را به عنوان عضو چهاردهم شورا انتخاب کرده و از وی حمایت خواهند کرد اما باید پذیرفت عملکرد آقای کتانباف در برخی بخش ها مناسب نبوده است. وظیفه ذاتی شورا است که بر عملکرد شهردار نظارت داشته باشد. 

باباپور با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر باید برای هم سو شدن و هم افزایی دست به دست هم دهند ادامه داد: نباید شرایطی را بوجود آورد که اختلافی بین اعضا بوجود آید اما متاسفانه شرایط در حال حرکت به سمت ایجاد چند دستگی در شورا است که با آن مخالف هستیم.

باباپور ادامه داد: ما اگرچه با ورود کتانباف به عنوان شهردار کلانشهر اهواز با وجود شاخصه های همچون صداقت، جسارت، تدین موافقت کردیم اما این مسئله دال بر این نیست که از نظارت بر عملکرد ایشان دست برداریم.

نایب رییس شورای شهر اهواز  تصریح کرد: وظیفه ذاتی من و بقیه اعضا شورا حمایت از شهردار تا زمانیکه که بر مسند است می باشد اما مطلبی که در چند روز گذشته از بنده درحمایت از شهردار در فضای مجازی منتشر شد مربوط به سه ماه قبل بوده اما متاسفانه در یک شرایط نامناسب دوباره بازنشر شد.

وی تاکید کرد: اصحاب رسانه نظارت بر همه مسایل سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و حتی شورا را دارد اما گلایه بعدی بنده از اصحاب رسانه از کسی است که به حمایت از من سوالاتی را در فضای عمومی انتشار داده است باید عرض کنم هیچ کدام سوالات بنده نبوده است.

باباپور افزود: شهرداری محلی برای سیاسی کاری نیست وظیفه شهرداری خدمت رسانی است و با وارد شدن به مسایل سیاسی از پیگیری مطالبات مردم بازمی مانیم.

نایب رییس شورای شهر در پایان گفت: من با شرایط کنونی که هریک از اعضا شورا به یک سمت و سو رفتند مخالف هستم و اعتقاد دارم همه اعضا شورا انسان های بزرگ و فرهیخته ای هستند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار