کد خبر: ۲۷۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: هرچه زودتر باید وارد بازار نقل و انتقالات شده و برنامه‌های آماده‌سازی برای این فصل را آغاز کنیم.
محمود فکری اظهار داشت: در نشستی که امروز با مسئولان و مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان داشتم، توافق نهایی صورت گرفت و حضورم برای فصل آینده در این تیم قطعی شد. بر آن هستیم تا با استفاده از همه ظرفیت های موجود در فوتبال مسجد سلیمان تیمی را روانه مسابقات لیگ برتر کنیم تا میهمان یکساله این مسابقات نباشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان که با این تیم موفق به راهیابی به رقابتهای لیگ برتر شد، تصریح کرد: باید برنامه‌های آماده سازی تیم هرچه زودتر و با سرعت آغاز شود وگرنه در طول مسابقات و در رقابت با تیم های دیگر دچار مشکل می شویم.

وی افزود: هنوز لیستی مبنی بر بازیکنان مورد نیاز و مازاد بر نیاز به باشگاه ارائه نکردم اما خودم می دانم چه بازیکنانی را نیاز دارم و با چه استراتژی باید تیم را ببندم. هنوز زمان آغاز تمرینات و مکان اردو مشخص نشده اما به زودی برنامه هایم را به صورت مکتوب به باشگاه ارائه می کنم.

فکری در خصوص احتمال جدایی چند بازیکن تاثیر گذار فصل قبل این تیم و شایعه مذاکره یکی از بازیکنانش با تیم استقلال بیان داشت: من مانع از جدایی و پیشرفت بازیکنانم نمی شوم و هر کدام از آنها که پیشنهاد بهتری نسبت به نفت مسجد سلیمان داشته و موقعیتی برای پیشرفت دارند می توانند به این یشنهادات خیلی جدی فکر کنند. ما هم سعی می کنیم با بازیکنانی که به خدمت می گیریم جای خالی آنها را پر کنیم. 

منبع:مهر

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار