کد خبر: ۲۷۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۳ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
همزمان با نوزدهمین سال فعالیت :
همزمان با نوزدهمین سال فعالیت کنگره سازمان دانشجویان و دانش اموختگان استان خوزستان (سدا) با پیام استاندار خوزستان برگزار و اعضای شورای مرکزی این تشکیلات منطقه ای انتخاب شدند.
اعضای شورای مرکزی سازمان دانشجویان و دانش آموختگان خوزستان (سدا) انتخاب شدند

آراس: همزمان با نوزدهمین سال فعالیت  کنگره سازمان دانشجویان و دانش اموختگان استان خوزستان (سدا) با پیام استاندار خوزستان برگزار و اعضای شورای مرکزی این تشکیلات منطقه ای انتخاب شدند.

 استاندار خوزستان در پیام خود به تشکل سدا تاکید کرد: احزاب و تشکل های سیاسی نقشی بی بدیل در توسعه ی همه جانبه ی کشور دارند.

دکتر شریعتی در این پیام با اشاره به نگاه ویژه و مثبت دولت تدبیر امید به احزاب و نهادهای مدنی تاکید کرد: حمایت  از فعالیت سیاسی تشکل های گوناگون با سلایق مختلف باعث گسترش نهادهای مدنی و حزبی و رونق فعالیت سیاسی از اولویت های اصلی نماینده عالی دولت در استان است. 

استاندار خوزستان همچنین با اشاره به اینکه سازمان دانشجویان و دانش آموختگان خوزستان به عنوان نخستین تشکل سیاسی دارای مجوز از وزارت کشور  سابقه ی بیش از دو دهه کار منسجم و منظم حزبی در سطح استان را دارد عنوان کرد : این جانب در همه این سالها از نزدیک شاهد فعالیت های دلسوزانه ,آرمان خواهانه و توسعه نگر مبتنی بر نگاه کارشناسانه و دانش محور  این دوستان بوده ام .تشکلی فاخر و پیشرو با اعضایی با هوش و پاک دست که همواره در مسیر کاری خود نگاه اصلاح طلبانه توام با مشی اعتدال و تدبیر داشته و منشا اثر بوده و خواهند بود.

اعضای شورای مرکزی سازمان دانشجویان و دانش آموختگان خوزستان (سدا) انتخاب شدند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار