کد خبر: ۲۷۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷
حسین زاده با بیان اینکه در خصوص حدود و ثغور مناطق تنها مرجع تصمم گیرنده هیأت دولت می باشد تصریح کرد: لذا در خوزستان نیز طرحهای متعدد پیرامون مناطق استان و حتی حدود مرز استانی مورد بررسی کارشناسانه قرار می گیرد و تاکنون در خصوص بندر ماهشهر و بندر امام خمینی طرحی به وزارت کشور ارسال نگردیده است . اما همانطوری که گفته شد طبق وظایف این دفتر بررسی های کارشناسانه به صورت معمول انجام می گیرد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: تاکنون در خصوص بندر ماهشهر و بندر امام خمینی طرحی به وزارت کشور ارسال نشده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، علی حسین حسین زاده اظهارکرد:بر اساس چارت سازمانی در استانداری های سراسر کشور دفتری به نام تقسیمات کشوری پیش بینی شده است که در این دفتر جهت بررسی وضعیت روستاها،بخشها،شهرها و شهرستانها با توجه به چهارچوبهای قانونی مطالعات و بررسی هایی انجام می گیرد که پس از آن معمول طرح های پیشنهادی به وزارت کشور ارسال شده و کارشناسان تقسیمات کشوری جهت بررسی به منطقه های مورد نظر مراجعه کرده و به صورت میدانی طرح ها و همچنین شاخص ها را مورد مطلاعه قرار می دهند. 

وی با بیان اینکه در خصوص حدود و ثغور مناطق تنها مرجع تصمم گیرنده هیأت دولت می باشد تصریح کرد: لذا در خوزستان نیز طرحهای متعدد پیرامون مناطق استان و حتی حدود مرز استانی مورد بررسی کارشناسانه قرار می گیرد و تاکنون در خصوص بندر ماهشهر و بندر امام خمینی طرحی به وزارت کشور ارسال نگردیده است . اما همانطوری که گفته شد طبق وظایف این دفتر بررسی های کارشناسانه به صورت معمول انجام می گیرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار