کد خبر: ۲۷۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
متاسفانه درحالیکه انتظار می رفت ما شاهد انتصاب مدیرعاملی باتجربه برای نفت مسجدسلیمان باشیم اما در میان تعجب همگان شاهد انتصاب فردی بدون داشتن سابقه مدیریتی ورزشی به عنوان مدیرعامل این باشگاه هستیم.مدیری که تصمیماتش نشان می دهد نفت مسجدسلیمان روزهای بسیار سختی در پیش خواهد داشت.
بلاتکلیفی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان/ تکرار اشتباهات در شیران زاگرس

وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضور در هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور مشخص نیست.

درحالی که سایر تیم های شرکت کننده درمسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور برنامه های خود را برای حضور در این رقابت آغاز کرده اند اما نفت مسجدسلیمان همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد و هیچ تصمیم جدیدی برای چهارمین نماینده استان خوزستان در لیگ برتر فوتبال گرفته نشده است.

نفت مسجدسلیمان که درمیان باشگاه دولتی و خصوصی بودن به سر می برد از نظر مالی با آینده نا مشخصی روبرو است. این تیم که در 2 سال گذشته از نظر مدیریتی در شرایط بسیار خوبی قرار داشت و با کمترین حاشیه به مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران صعود کرد ولی در حال حاضر از لحاظ مدیریتی وضعیت روشنی پیش رو ندارد.

متاسفانه درحالیکه انتظار می رفت ما شاهد انتصاب مدیرعاملی باتجربه برای نفت مسجدسلیمان باشیم اما در میان تعجب همگان شاهد انتصاب فردی بدون داشتن سابقه مدیریتی ورزشی به عنوان مدیرعامل این باشگاه هستیم.مدیری که تصمیماتش نشان می دهد نفت مسجدسلیمان روزهای بسیار سختی در پیش خواهد داشت.

اصلی ترین و مهمترین مشکل مدیر عامل جدید نفت مسجدسلیمان صادرنشدن حکم مدیریتش است،آیا مربیان فوتبال کشورمان حاضر می شوند با شخصی که حکم مدیرعاملی ندارد به مذاکره بپردازند؟

دومین مشکل نفت مسجدسلیمان،مشخص نبودن حمایت کننده مالی این تیم است.وزارت نفت و شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب به لحاظ قانونی دیگر قادر به حمایت از این تیم نیستند و نفت مسجدسلیمان باید از این پس به عنوان یک موسسه خصوصی و تجاری به فعالیت خود ادامه دهد و برای حضور پرقدرت در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور بدنبال یک حامی مالی باشند.

اتفاقات تلخ گذشته و سقوط زودهنگام نفت مسجدسلیمان به فوتبال دسته یک کشور باید درس خوبی برای تصمیم گیران این تیم باشد.آنها خیلی سریع باید در انتخاب مدیرعامل نفت مسجدسلیمان تجدید نظر کنند و یک شخص باتجربه را در رأس مدیریت این باشگاه قرار دهند.

در درجه دوم با مهیا کردن شرایط،محمود فکری را به عنوان سرمربی تیم حفظ کنند.

محمود فکری در 2 سال گذشته تیمی را که در آستانه سقوط به مسابقات دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور بود،روانه لیگ برتر کرد و حق این مربی است که سکان هدایت این تیم را در لیگ برتر برعهده داشته باشد.

فکری مربی است که در شهرستان مسجدسلیمان،میان هوادران تیم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

با تداوم حضور محمود فکری،اضافه شدن چند بازیکن تأثیرگذار و حفظ شاکله اصلی تیم نفت مسجدسلیمان، این تیم در سال اول بازگشتش به لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران می تواند دراین مسابقات باقی بماند.

پس چه خوب است که مدیران تصمیم گیر نفت مسجدسلیمان اشتباهات گذشته را تکرار نکنند و با گرفتن تصمیمات اصولی به حیات طولانی تر نفت مسجدسلیمان در پیکارهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران کمک بیشتری کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار