کد خبر: ۲۶۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خوزستان:
رضایی اظهار کرد: اعتبارات نوسازی مدارس با پیگیری های استاندار خوزستان و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نسبت به سال ٩٥ رشدی ١١٠درصدی داشت.
اعتبارات نوسازی مدارس نسبت به سال ٩٥ رشدی ١١٠درصدی داشت/ تخصیص ۱۰۰درصدی اعتبارات مشارکت نوسازی مدارس خوزستان در سال گذشته

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهار کرد: اعتبارات نوسازی مدارس با پیگیری های استاندار خوزستان و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نسبت به سال ٩٥ رشدی ١١٠درصدی داشت.

 رضا رضایی صبح امروز ٢٥ اردیبهشت ماه ٩٧ در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان با تشکر از خیرین مدرسه ساز خوزستانی و حضور رخشانی مهر، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این جشنواره گفت: از زمان فعالیت دکتر رخشانی  در نوسازی مدارس کشور، اعتبارات دولتی و تخصیصی در خوزستان افزایش پیدا کرد و صد در صد اعتبارات مشارکتی به این استان تخصیص پیدا کرد و امیدواریم   سال ٩٧ ، سال بهتری را در حوزه نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان شاهد باشیم.


وی با بیان اینکه دولت در خصوص منابع اعتباراتی با مشکلات زیادی رو به روست، گفت: علی رغم وجود این مشکلات، دولت و نماینده ارشد آن در استان خوزستان توجه ویژه ای به حل مشکلات مربوط به آموزش و پرورش در خوزستان دارند.  

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اعلام رشد  ١١٠درصدی اعتبارات نوسازی مدارس خوزستان نسبت به سال ٩٥ ، اضافه کرد: این افزایش اعتبار اتفاقات مبارکی را در حوزه کمک به ترمیم زیرساخت های عمرانی، فیزیکی و تجهیزاتی مدارس خوزستان ایجاد می کند.

وی با بیان اینکه  مهرماه ٩٧ بیش از ٥٥٠ کلاس  درس در استان خوزستان به بهره برداری می رسد، تصریح کرد: علاوه بر افتتاح ٥٥٠ کلاس درس، تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید ، تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز مدارس استان نیز تامین می شود.

رضایی در عین حال هدف برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز را تکریم از مقام والای خیرین مدرسه ساز عنوان کرد و گفت:  با برگزاری این جشنواره ها  فرهنگ نیکوکاری و مشارکت در  جامعه گسترش پیدا می کند و نهادینه می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار