کد خبر: ۲۶۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خوزستان: :
حسین زاده گفت: امیدواریم که با این همدلی های ایجاد شده ، تا پایان سال ٩٧ تمامی مدارس کانکسی در استان برچیده شوند که مهمترین نتیجه آن اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه است.
مدیریت فعلی نوسازی خوزستان باعث ایجاد رشد کمی و کیفی در آموزش و پرورش استان شده است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: امروزه با پشتیبانی استاندار و مدیریت فعلی اداره کل نوسازی خوزستان و آموزش و پرورش استان روند خوبی در حوزه آموزش و پرورش این استان ایجاد شده است.

 علی حسین حسین زاده در بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز خوزستان اظهار کرد: در دنیای فعلی با مشکلات فراوانی که جهان امروز با آن روبرو است، به برکت خون شهدا و هدایت های مقام معظم رهبری بحمدلله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چنین جایگاه مقتدرانه ای قرار گرفته است؛ این جایگاه و وضعیت فعلی با شاخص ها و مؤلفه هایی به نظام مقدس بخشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مؤلفه ها بحث نیروی انسانی است، افزود: امروزه در دانشگاه های کشور حدود 5 میلیون نفر مشغول به تحصیل هستند؛ در دنیای امروز که در زمینه بحث توسعه و پیشرفت مهمترین شاخص را نیروی انسانی تحصیلکرده می دانند، ایران چنین وضعیت بی نظیری در منطقه دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: اقدام خیران مدرسه ساز صرفا یک فعالیت سخت افزاری نیست بلکه پیامدهای نرم افزاری این حرکت هست که امروز در کنار آن اقدامات چنین جایگاهی را به کشور ایران بخشیده است.

حسین زاده با اشاره به اینکه امروزه که محور توسعه انسان است، بیان کرد: در دو دهه اخیر در کنار سرمایه های مادی اگر کشوری فاقد این سرمایه های انسانی باشد، امکان توسعه و پیشرفت آن فراهم نیست.

وی عنوان کرد: بر اساس آموزه های اعتقادی و فرهنگی افراد فراوانی در این گونه حرکت ها شرکت می کنند که از اقدامات ویژه خیران تشکر و قدردانی می کنیم.

حسین زاده گفت: در خورستان با همکاری های آموزش و پرورش، سازمان نوسازی مدارس و استاندار خورستان تعامل  خوبی در این حوزه  ایجاد شده است و امیدواریم که  با این همدلی های ایجاد شده ، تا پایان سال ٩٧ تمامی مدارس کانکسی در استان برچیده شوند  که مهمترین  نتیجه آن اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار