کد خبر: ۲۶۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
سرپرست فرمانداری اهواز خبر داد:
خون میرزایی با اعلام اینکه خاموشی های سطح شهر اهواز ارتباطی با ریزگردها نداشته است، تصریح کرد: قطعی برق بر اثر تند باد بود و ارتباطی با بحران قطعی برق که در سال ۹۵ رخ داد ندارد.
خاموشی های شب گذشته ارتباطی با اتفاقات بهمن ۹۵ نداشت /توفان بی سابقه علت خاموشی های دیشب

نبی الله خون میرزایی سرپرست فرمانداری اهواز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آراس به خاموشی های شب گذشته اهواز بر اثر توفان و گردباد شدید  اشاره کرد و اظهار داشت : پس از ریزش مجتمع مسکونی در منطقه پردیس اهواز همه دستگاه های مدیریت بحران استان با آمادگی کامل در آن موقعیت قرار داشتند، ساعت ۲۱ شب گذشته با شدت گرفتن توفان و گردوغبار با مشکل دیگری در شهر اهواز روبه رو شدیم.

وی ادامه داد: توفان شب گذشته موجب آسیب رسانی به شبکه برق اهواز و قطع درختان و تخریب برخی تاسیسات شهری شد. 

فرماندار اهواز با اشاره به آمادگی کامل تیم مدیریت بحران استان گفت: متاسفانه توفان همراه با گردو غبار شهر را با یک حادثه غیر مترقبه مواجه کرد. 

خون میرزایی یادآور شد : در هنگام وقوع توفان امکان انجام عملیات جهت اتصال مجدد برق به دلیل ریسک بالا آن وجود نداشت .بنابراین این عملیات به محض  پایداری شرایط جوی با سرعت انجام گرفت و شرایط روشنایی به حالت اولیه بازگشت.

فرماندار اهواز گفت: بعد از اینکه وضعیت به حالت عادی برگشت، گروهای عملیاتی به سرعت وارد عمل شدند و اقدامات عادی سازی را در سطح شهر انجام دادند. 

وی با اعلام اینکه خاموشی های سطح شهر اهواز ارتباطی با ریزگردها نداشته است، تصریح کرد: قطعی برق بر اثر تند باد بود و ارتباطی با بحران قطعی برق که در سال ۹۵ رخ داد ندارد. 

خون میرزایی در پایان با تقدیر از زحمات شرکت توزیع برق اهواز  و برق منطقه ای خوزستان در این مدت دوسال به جهت  رفع آن مشکلات زیرساختی در تاسیسات برق  گفت: با تلاش های انجام شده از آن شرایط بحرانی فاصله گرفتیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار