کد خبر: ۲۶۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۵ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
رئیس اداره آموزش و پرورش کارون با اشاره به اینکه نهضت مدرسه سازی در شهرستان کارون تبدیل به یک فرهنگ عمومی شده گفت: همراهی و همت بلند خیران و مسئولان از جمله فرماندار محترم و نهادهای مختلف باعث برچیده شدن مدارس کانکسی در این شهرستان شد.
آراس: رئیس اداره آموزش و پرورش کارون با اشاره به اینکه نهضت مدرسه سازی در شهرستان کارون تبدیل به یک فرهنگ عمومی شده گفت: همراهی و همت بلند خیران و مسئولان از جمله فرماندار محترم و نهادهای مختلف باعث برچیده شدن مدارس کانکسی در این شهرستان شد.

عزیز مزرعه با بیان اینکه کمبود فضای آموزشی یکی از چالش‌های مهم شهرستان کارون در ابتدای استقرار آموزش و پرورش در این شهرستان بود، افزود: در ابتدای فعالیت ۸ مدرسه نیمه کاره و ۹ مدرسه کانکسی و بسیاری از ساختمان های مدارس قدیمی بود که با توجیه ابعاد مختلف موضوع برای خیرین بحمدالله بسیاری از این پروژه ها در به ثمر نشستند.

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون در عین حال با عنوان این مطلب که اگر مردم ما اهمیت آموزش و پرورش را درک کنند برای رفع مسائل به میدان می‌آیند  افزود : با همت خیران محلی عملیات احداث ۴ کلاس در دبستات لقمان واقع در کوی اسلام آباد غربی شهرستان کارون از ۱۸ بهمن ماه سال ۹۶ آغاز و این کلاس ها در سال تحصیلی آینده به فضای آموزشی مدرسه افزوده خواهند شد.

وی در پایان حضور خیران محلی و فرهنگیان خیّر را در احداث این ۴ کلاس آموزشی را ارزشمند برشمرد و ادامه داد: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند و باید با برنامه ریزی دقیق از این ظرفیت مهم بهره گیری کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار