کد خبر: ۲۶۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان:
حاجتی ادامه داد: هر شاخصی که به نوعی بر رفاه عمومی مردم استان اثر گذار است شناسایی می کنیم و برنامه های خود را بر اساس آن تدوین خواهیم کرد.
حاجتی:

آراس_شکوفه پایدار

امید حاجتی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان در جلسه شورای راهبری و توسعه مدیریت استان خوزستان که پیش از ظهر امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در سالن جلسات حوزه استاندار تشکیل شد اظهار کرد: این شورا در دوسال اخیر 8 جلسه برگزار کرده است؛ در مجموع ۴۲ مصوبه داشته ایم، از این تعداد ۳۸ مصوبه اجرا شده است.

وی با اشاره به مهمترین مصوبه های شورای راهبری استان گفت: دو سال پیش طرح احراز هویت خط ( حذف کپی شناسنامه و کارت ملی) در استان پیاده سازی کردیم. از ۱۷ اسفند ۹۳ به این موضوع پرداختیم. سه استان از جمله خوزستان توسط سازمان اداری و استخدامی کشور برای این موضوع پایلوت شدند، ما قبلا این طرح را اجرا و نتایج خوبی داشتیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان مصوبه دیگر شورای راهبری استان را پروژه مطالعاتی طرح جمع آوری نیروهای ناکارآمد عنوان کرد و بیان داشت: در تاریخ ۱۵ آبان ۹۵ این طرح تصویب شد و در دستورالعمل های جدید کارکنان دولت این طرح اجرا می شود. امیدواریم این طرح در استان خوزستان به عنوان پایلوت اجرا شود.

حاجتی با بیان اینکه تدوین شاخص های اقتصادی پیشنهادی استان مصوبه سوم شورای راهبری استان است، گفت: بهبود فضای کسب و کار، ارزیابی پروژه های عمرانی و همچنین صدور پروانه های سرمایه گذاری از جمله زیرمجموعه های این شاخص ها است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان به برنامه ها و‌رویکردهای شورای راهبری اشاره کرد و‌ گفت: در این جلسه اعضای شورای راهبری استان مصوب کردند که بعد از تدوین شاخص های دارای اولویت اصلی برای استان و کشور برای هر دستگاه برنامه ها را مشخص کنیم و بعد از آن اعتبارات لازم را اختصاص دهیم. 

حاجتی در پایان ادامه داد: هر شاخصی که به نوعی بر رفاه عمومی مردم استان اثر گذار است شناسایی می کنیم و برنامه های خود را بر اساس آن تدوین خواهیم کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار