کد خبر: ۲۶۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۶ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷
نخستین باغ میوه در شهر اهواز، با حمایت مرکز علمی کاربردی شهرداری احداث شد.
اسماعیل احمدی فر  در این باره اظهار کرد: پیشنهاد انجام این کار از ابتدای سال 96 توسط مهندس صالح محمدیان که یکی از کارمندان فعال شهرداری در زمینه محیط زیست است، به دانشگاه شهرداری داده شد.

وی افزود: بنده پس از مطالعه این طرح، به آقای محمدی گفتم که تخصص من علوم سیاسی است و در این زمینه نمی‌توانم نظر دهم، لذا این طرح باید توسط کارگروه محیط زیست و اساتید مهندسی کشاورزی دانشگاه بررسی شود که در صورت تایید توسط آنان، بنده با اجرای آن موافقت خواهم نمود.

رئیس دانشگاه شهرداری اهواز ادامه داد: با پیگیری های مهندس محمدیان، پس از نشست و بررسی پیشنهاد با حضور اساتید و متخصصان این زمینه، بنده نیز به عنوان رئیس دانشگاه، به نظر اساتید احترام گذاشته و با اجرای این پروژه در محوطه دانشگاه، موافقت کردم.

وی افزود: بنابراین در روز درختکاری، انجمن توسعه استان خوزستان بیش از هزار و 200 نهال مثمر در محوطه مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز کاشته شد.

احمدی فر خاطرنشان کرد: انتظار مردم این است که به موضوع کاشت نهال های میوه در شهر اهواز توجه بیشتری شود زیرا این در استانهای دیگر باغ میوه و پارک میوه های خوبی در مراکز فرهنگی و دانشگاه ها احداث می شود.

وی افزود: احداث باغ میوه ها با توجه به شرایط جوی و وجود ریزگردها در استان خوزستان، می تواند تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت زندگی شهروندان داشته باشد.

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز اذعان داشت: مدیران دستگاه ها و نهادها می بایست با مشاوره و نظرخواهی از کارشناسان و متخصصان در این زمینه، اقدام نمایند تا به زودی شاهد انجام دیگر پروژه های مشابه در سطح شهر اهواز و و استان باشیم.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هومن باورصاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
0
0
با عرض سلام و خسته نباشی

ضمن تقدیر و تشکر بابت درج خبر احداث باغ میوه مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز از این پایگاه خبری در خواست میشود نسبت به حذف خبر اقدام لازم را مبذول فرمایید
با تشکر هومن باورصاد مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار