کد خبر: ۲۶۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷
در پی درگذشت دو نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در حادثه رانندگی انتشار یافت؛
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی درگذشت دو نفر از کارکنان دستگاه حفاری ۲۲ فتح در اثر حادثه واژگونی خودرو را به خانواده های داغدار و کارکنان شرکت تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام سپهر سپهری آمده است: انالله و اناالیه راجعون با اندوه ...
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی درگذشت دو نفر از کارکنان دستگاه حفاری ۲۲ فتح در اثر حادثه واژگونی خودرو را به خانواده های داغدار و کارکنان شرکت تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام سپهر سپهری آمده است:

انالله و اناالیه راجعون

با اندوه فراوان جان باختن دو نفر از همکاران ساعی و پر تلاش زنده یاد محمد یعقوبی و سید احسان موسوی را به مجموعه کارکنان شریف شرکت به ویژه خانواده معزز و داغدار این عزیزان تسلیت عرض می نمایم .

به محض اطلاع از وقوع حادثه واژگونی خودروی حامل کارکنان دستگاه حفاری۲۲ فتح با بسیج امکانات شرکت و هماهنگی با شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و نیروهای امدادی شهرستان تیم های پزشکی و آمبولانس های مورد نیاز به منطقه عملیاتی بی بی حکیمه اعزام و مدیر HSE و فوریت های پزشکی و کارشناسان بخش مدد کاری را مامور رسیدگی دقیق حادثه و پیگیری وضعیت مصدومین نمودم که انشاالله تا سلامتی کامل همکاران این پیگیری ها ادامه خواهد یافت.

ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت و تعزیت مجدد به خانواده های داغ دیده از درگاه ایزد منان برای جان باختگان این حادثه رحمت واسعه، برای مصدومین شفای عاجل و سلامتی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار