کد خبر: ۲۶۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
عضو شورای شهر اهواز:
حسین حیدری گفت : طرح برخی از مسائل حاشیه ای در درون و برون از شورا میتواند توسعه و مدیریت شهری اهواز را با چالش ها و موانع جدی روبرو کند که به صلاح شهروندان اهوازی نخواهد بود .
شهردار اهواز از مدیران باتجربه و کارآزموده است /طرح برخی از مسائل حاشیه ای در درون و برون از شورا مدیریت شهری را با چالش های جدی مواجه می کند

آراس_شکوفه پایدار: حسین حیدری عضو شورای شهر اهواز در خصوص جلسه اخیر اعضای شورای اسلامی شهر  و شهردار اهواز با استاندار خوزستان گفت : در این جلسه پیرامون مباحث و مسائل مختلف کلانشهر اهواز بحث و تبادل نظر شد . 

عضو شورای شهر اهواز گفت : در این جلسه استاندار خوزستان به عنوان نماینده عالی دولت و مدیریت ارشد استان در جریان آخرین فعالیت ها و عملکرد مدیریت شهری اهواز در حوزه های مختلف قرار گرفت . 

حیدری افزود : همچنین در این جلسه در خصوص اختلافات شهرداری اهواز با برخی از دستگاه های اجرایی استان نظیر اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان ،سازمان آب و برق خوزستان ، شرکت آبفا اهواز و دیگر دستگاه های اجرایی استان با آقای دکتر شریعتی بعنوان نماینده عالی دولت که مسئولیت هماهنگی و سازمان دهی و نظام بخشی دستگاه های اجرایی را دارد مطرح شد که استاندار خوزستان نیز قول دادند با ورود به مباحث اختلافی این اختلافات را حل و فصل نمایند .

رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر اهواز در ادامه یادآور شد :در خصوص برخی از پروژه های عمرانی شهرداری اهواز هم مباحثی مطرح شد و مقرر شد اجرای پروژه پل طبیعت اهواز با مشارکت استانداری خوزستان و شهرداری اهواز صورت بگیرد .

حیدری  تصریح کرد :  برای اجرای این پروژه حدود پنجاه میلیارد تومان اعتبار نیاز است که  بین استانداری و شهرداری تقسیم شد و عملیات اجرایی این پروژه نیز آغاز شده است و مقرر شد پنجاه درصد از اعتبارات این پروژه توسط استانداری خوزستان تامین شود .

عضو‌ شورای شهر اهواز همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه یادمان سراداران شهید استان خوزستان در گلزار شهدای اهواز خبر داد و گفت : با اختصاص اعتبارات لازم از سوی استانداری خوزستان قرار شد عملیات اجرایی این پروژه از آغاز سال جدید شروع شود .

حیدری  اظهار امیدواری کرد که اینگونه جلسات جهت تسریع در روند پروژه های عمرانی شهرداری اهواز استمرار یابد .

عضو‌شهر اهواز استعفای شهردار اهواز را منتفی دانست و گفت : شهردار اهواز انسان کارآزموده و توانمندی است که با روحیه بالا ، عزم خود را جزم کرده است که با حمایت شورای اسلامی شهر و نماینده محترم ولی فقیه و استاندار محترم خوزستان و تعامل دیگر مدیران استان خوزستان و شهرستان کلانشهر اهواز را به شاخص های لازم توسعه و‌پیشرفت برساند .

عضو شورای شهر اهواز با انتقاد از برخی از جوسازی ها و حاشیه سازی های اخیر در این زمینه گفت : به برخی از دوستان توصیه میکنم با دوری جستن از مسائل حاشیه ای در امر توسعه شهر اهواز ، شهردار و اعضای شورای شهر را یاری کنند. طرح برخی از مسائل حاشیه ای در درون و برون از شورا میتواند توسعه و مدیریت شهری اهواز را با چالش ها و موانع جدی روبرو کند که به صلاح شهروندان اهوازی نخواهد بود .

 عضو شورای شهر اهواز گفت: شهردار اهواز از مدیران باتجربه و کارآزموده  هستند و قطعا این حاشیه سازی ها و جنجال آفرینی ها نمی تواند مانعی در جهت اراده ایشان جهت خدمت رسانی به شهروندان اهوازی باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار