کد خبر: ۲۶۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
مجتبی حاجتی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی ؛
دبیر مجمع مشورتی جوانان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عنوان کرد: با توجه به تنوع اقوام ساکن خوزستان هر شاخه از فرهنگ هنر آن دارای سبک خاصی است و در هر زمینه هنرمندانی شاخص داردو همچنین هنرخوزستان دارای محتوا، مفاهیم ارزشمند و نوگرا، دارد.

ارتباط سازنده و کارا بین انجمن‌ها و گروه‌های هنری جزو اولویت‌های مجمع است

آراس: 
دبیر مجمع مشورتی جوانان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: ارتباط سازنده و کارا بین انجمن‌ها و گروه‌های وابسته در سایر شهرستان‌های استان و ایجاد نشاط وروحیه وانرژی  جوانی بین بخش‌های مختلف از  اهداف تشکیل مجمع مشورتی جوانان اداره کل فرهنگ و ارشاد استان است.

مجتبی حاجتی در نشست صمیمانه دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ و هنر خوزستان پایش و ارزیابی مستمر فعالیت‌های انجمن‌ها و گروه‌های هنری استان جزو اهداف مجمع میباشدو تلاش خواهیم کرد شناسایی و حمایت از هنرمندانی که دیده نشده و جزو استعدادهای ناشناخته هستند نیز در این مجمع دنبال شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، عنوان کرد: با توجه به تنوع اقوام ساکن خوزستان هر شاخه از فرهنگ هنر آن دارای سبک خاصی است و در هر زمینه هنرمندانی شاخص داردو همچنین هنرخوزستان دارای محتوا، مفاهیم ارزشمند و نوگرا، دارد.

حاجتی تصریح کرد: خوزستان پر از آفرینندگان تصاویر شجاعت و حماسه‌ی دفاع مقدس است به‌گونه‌ای که در این استان شعر رشادت و دفاع پا گرفته است.

دبیر مجمع مشورتی جوانان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ادامه داد: خوشبختانه دکتر جوروند مدیر فرهنگ و ارشاد استان در حوزه فقه و فلسفه دانش فراوانی دارد و از سوی دیگر نیز شاعر است و به واسطه سال‌ها تلاش در عرصه فرهنگ و هنر خوزستان در سطوح مختلف، دمیدن روح جوانی و نشاط  انرژی جوان را در کالبد ساختار تصمیم‌گیری و تصمیم سازی فرهنگ و ارشاد استان یک ضرورت مهم می‌داند و در این راستا نسبت به تشکیل مجمع مشورتی جوانان همت گماشته از مجمع خواسته است  تجارب پیشکسوتان وبزرگان فرهنگ و هنر نیز بهره ببرد.

حاجتی در پایان بر لزوم بررسی ظرفیت و داشته‌های موجود ساختار تشکیلاتی به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تأکید کرد و افزود: با توجه به ارتباط برون‌سازمانی و رابطه مردمی باید نسبت به تحلیل بازخورد  برنامه‌ها و عملکرد ساختار در میان مردم و نقاط هدف اقدام کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار