کد خبر: ۲۶۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۰ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
استاندار خوزستان:پول مردم و بیت‌المال روی زمین مانده و نمی‌توان از آن هیچ استفاده‌ای کرد. مردم باید در این منازل ساکن شوند و در آن احساس امنیت کنند.
 استاندار خوزستان : پروژه مسکن مهر منابع مالی زیادی از دولت را به هدر داده است


استاندار خوزستان با بیان اینکه11 هزار واحد مسکن مهر در استان بدون متقاضی مانده است گفت: باید برای برون‌رفت از این وضعیت تمام تلاش خود را به کار ببندیم و برای واحدهای باقی  مانده متقاضی پیداشود.

 دکتر غلامرضا شریعتی در جلسه شورای مسکن شهرستان ماهشهر که با حضورقائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر برگزارشد،  اظهار کرد: پروژه مسکن مهر منابع مالی زیادی از دولت را تلف کرده و راهی جز ادامه کار نیز وجود ندارد و هرچه سریع‌تر این مسیر را پیش ببریم منابع کمتری هدر خواهد رفت.

وی افزود: باید دست به دست هم داده و نباید جزیره‌ای عمل کنیم. باید برای به سرانجام رساندن پروژه مسکن مهر هدفمند و یکپارچه وارد عمل شده و به نحوی عمل کنیم که رضایت‌مندی بیشتری بین مردم ایجاد شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: هنگامی می‌توانیم بگوییم هدر رفت منابع متوقف و رضایتمندی مردم حاصل شده که مردم در خانه‌های مسکن مهر ساکن شوند.

شریعتی گفت: پول مردم و بیت‌المال روی زمین مانده و نمی‌توان از آن هیچ استفاده‌ای کرد. مردم باید در این منازل ساکن شوند و در آن احساس امنیت کنند. فرمانداران به صورت جدی وارد کار شده و از همه ظرفیت‌ها بهره‌گیری شود.

وی اظهار کرد: نباید این موضوع که برای حمایت از قشر ضعیف بوده به محلی برای سوءاستفاده و رانت‌خواری برخی تبدیل شود. از ظرفیت شورای تأمین و دادگستری باید برای برخورد با این افراد سودجو استفاده شود.

استاندار خوزستان افزود: اداره کل تعاون، راه و شهرسازی و فرمانداران باید به صورت ویژه وارد این موضوع شوند و هرجا حقی از مظلومی تضییع شده باید آن حق باز ستانده شوند. باید با جدیت بیشتری وارد کار شویم و مشکلات موجود را از پیش رو برداریم.

شریعتی همچنین به بحث نوسازی مدارس اشاره کرد و افزود: اعتبارات مالی نوسازی مدارس را در سال جاری از 75 میلیارد تومان به 140 میلیارد تومان و حدود دو برابر افزایش دادیم تا مدارس دو نوبته و فرسوده برچیده شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار