کد خبر: ۲۵۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۴ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:
جلسه بررسی آخرین وضعیت جذب تسهیلات مددجویان کمیته امداد اهواز به ریاست علی بویری معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز برگزار شد.
بانک ها هر چه سریعتر میزان اعتبار تسهیلات تخصیص یافته را جذب کنند

جلسه بررسی آخرین وضعیت جذب تسهیلات مددجویان کمیته امداد شهرستان اهواز به ریاست علی بویری معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز و با حضور چهارده نفر از مدیران بانک های عامل استان و مدیران کمیته امداد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز علی بویری معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز در این جلسه ضمن تشکر از بانک هایی که تاکنون به تعهدات خود در تفاهم نامه منعقد شده با کمیته امداد عمل کردند،از دیگر بانک ها نیز درخواست کرد، هر چه سریعتر میزان اعتبار تسهیلات تخصیص یافته را جذب کنند و موانع احتمالی را با تعامل با کمیته امداد برطرف کنند و بصورت مستمر تا پایان سال موضوع جذب تسهیلات را بطور کامل دنبال نمایند.

مشاور ونماینده تام الاختیار استاندار خوزستان در اشتغال نیز در این جلسه بر هدفمند کردن تسهیلات پرداختی تاکید کرد و گفت: در استان خوزستان باید به دنبال تسهیل در امر پرداخت تسهیلات باشیم و بانک ها باید ضمن رعایت موارد قانونی از سخت گیری های اضافه پرهیز کنند و تجربه دیگر استان ها که موفق عمل کردند را باید الگو کار قرار دهند.

دکتر مهر علیزاده همچنین خواستار نظارت دقیق و کارشناسی بر تسهیلات ارائه شده به متقاضیان شد، تا جذب اعتبارات متناسب با اهداف تولید و اشتغال باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار